Bugatti представила найшвидший седан у світі

594

У Женеві відбулася прем’єра нової моделі компанії Bugatti – чотирьохдверного суперседана, що отримав назву 16C Galibier. Такий автомобіль стане найшвидшим і найдорожчим седаном у світі – новинка зможе розігнатися до максимальної швидкості 350 км/год, а ціни на неї, за попередніми оцінками, будуть починатися від 1,5 млн. євро.


Bugatti 16C Galibier

Седан Bugatti оснащений дефорсованим восьмилітровим мотором W16 від суперкара Veyron, в якому замість чотирьох турбокомпресорів застосовуються приводні нагнітачі, а потужність складає 800 кінських сил замість 1001. Крім того, двигун новинки був модернізований для роботи як на звичайному бензині, так і на біопаливі. Також автомобіль, кузов якого виготовлений із застосуванням карбону і алюмінію, отримав карбон-керамічні гальмівні механізми і систему повного приводу.

На центральній консолі новинки знаходяться годинник з турбійоном, розроблені швейцарською фірмою Parmigiani Fleurier. Як говориться в офіційному прес-релізі, їх можна вийняти і вставити в спеціально розроблений корпус наручних годин.

За попередніми даними, Bugatti 16C Galibier буде випущений обмеженим тиражем в 150 екземплярів, повідомляє Auto.lenta.ru.

Bugatti 16C Galibier
Bugatti 16C Galibier