Що вирішує отопластика.

3-15-2018

Що вирішує отопластика.
Знижка на пластику грудей в клініці Златадерма – 40% Вартість імплантів приблизно від 800€ до 1220€ (виробництво Німеччини, Франції чи США) -10%; вартість операції— (2400€ — 40% = 1440€); наркоз приблизно 250€ — 300€. Компресійний бюстгальтер з стрічкою — від 75€. Абсолютно безкоштовно ми надаємо палату, харчування, перев’язки і зняття швів. Продовжуючи серію статей про пластичні операції в клініці Златадерма, обов’язково хочеться розповісти про отопластику, або простими словами — корекція вух. Почнемо з того, що отопластика — це операція по корекції форми, розміру вушних раковин, виправлення капловухості. Пластика вушних раковин допоможе Вам зменшити розмір вух, усунути капловухість, вроджений дефект вушних раковин, виправити деформацію вуха. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі отопластичні матеріали.
Причиною таких аномалій може бути надмірна хрящ вушної раковини, аномалія хряща, порушення розташування хряща вушної раковини і деформація м’яких тканин вушних раковин. Отопластика проводиться пацієнтам з стирчать вухами (капловухість), занадто великими вухами і з іншими деформаціями вушних раковин. Тривати така операція близько години, але при більш складних проблемах може займати більше часу. В процедуру корекції вушних раковин, також входить процедура корекції мочки вуха. Така процедура дуже актуальна для людей, які носили «тунелі» у вухах.
Після розтяжки мочки вуха на 3-4 і більше див. процес відновлення може дуже сильно затягнутися і самостійно зростися після такого розтягування майже не можливо. Саме тому в таких випадках потрібно звертатися до висококваліфікованих хірургів, з досвідом роботи і зі знанням своєї справи. Спочатку хірург робить розріз шкіри, причому в тому місці, де він буде непомітний. Зазвичай такий розріз робиться позаду вушної раковини. Після того, як зроблений розріз, хірург отримує доступ до хряща вушної раковини, і він може приступати до «моделювання» хряща. Змінюється його форма, а також розташування – при необхідності він зсувається ближче до голови.