У Женеві представлений Mitsubishi ASX

592

На Женевському автосалоні відбулася світова прем’єра нового компактного кросовера Mitsubishi ASX. Це остання модель, розроблена на середній платформі проекту MICROSOFT Project Global. Новий кросовер виконаний в тій же фірмовій стилістиці Jet Fighter, що і моделі Mitsubishi Colt, Outlander XL і Lancer.


Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX оснащений екологічно «чистих» двигуном об’ємом 1,6 л, який відповідає стандарту «Євро-5». Крім того, для російського ринку будуть запропоновані високотехнологічні двигуни об’ємом 1,8 і 2 л. Кросовер буде доступний як з переднім, так і з повним приводом. Довжина Mitsubishi ASX становить 4295 мм (на 345 мм коротше Mitsubishi Outalnder XL), а ширина – 1770 мм Кліренс автомобіля дорівнює 200 мм.

Mitsubishi ASX
Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX отримав новий вигляд ксенонових ламп – Super-HiD “Wide Vision”, які забезпечують кут освітлення до 160 градусів. У салоні машини встановлений багатофункціональний кольоровий дисплей, на який виводиться вся необхідна інформація. У максимальній комплектації компактний кросовер буде оснащений панорамним скляним дахом з захистом від УФ-променів із застосуванням спеціальної технології Moonlight. Продажі Mitsubishi ASX в Росії почнуться влітку 2010 року, повідомляє Autonews.ru.