Verbatim представила карту памяті SDXC обємом 64 Гб

475

Verbatim представила карту пам’яті SDXC class 10 об’ємом 64 Гб. Картка пам’яті SDXC, SD eXtended Capacity – розроблена для миттєвого обміну великими обсягами інформації, також карта є портативним швидкісним сховищем даних. Її можна використовувати з такими електронними пристроями, як мобільні телефони, відеокамери, цифрові фотоапарати або ігрові приставки. Карта пам’яті Verbatim SDXC 64 ГБ class 10 буде доступна у продажу з жовтня 2010 року за рекомендованою ціною 11 тис. рублів.

Робота з великими обсягами даних, ніж у карт формату SDHC, стала можливою завдяки двом технологічним удосконаленням. По-перше – це файлова система exFAT, а по друге – інтерфейсна шина UHS-I з пропускною здатністю до 104 Мбіт в секунду. В той час, як ємність карт SDHC обмежена лише 32 Гб, нова картка пам’яті SDXC від Verbatim вміщує 64 Гб даних. Цього обсягу пам’яті вистачить більш ніж на 20 тисяч 10-мегапіксельних знімків у форматі JPEG зі ступенем компресії fine або на 8 годин запису відео в режимі Full HD. Зберігати ці великі обсяги даних карті SDXC дозволяє файлова система exFAT. Плюс до всього інтерфейсна шина UHS-I передає фільми, відео, зображення, ігри, електронні книги, мобільні програми або навігаційні карти зі швидкістю до 104 Мбіт/с.

Карта пам’яті Verbatim SDXC 64 ГБ class 10 сумісна з Windows 7, Vista і XP. Працює в пристроях, що забезпечують підтримку новітньої технології SDXC. Не дивлячись на те, що традиційні карти SD і SDHC можна використовувати в роз’ємах для карт SDXC, карти SDXC сумісні тільки з SDXC пристроями. Користувачам ПК або ноутбуків з роз’ємом SD знадобиться завантажити SDXC-сумісний драйвер для SD-рідера, доступний через Microsoft Download Center.