Volkswagen показав ескіз нового седана для Росії

653

Шеф-дизайнер концерну Volkswagen Вальтер де Сільва і його команда представили перший ескіз нового седана Volkswagen. Автомобіль буде вироблятися на новітній складальної лінії на заводі Volkswagen в Калузі, а його офіційна прем’єра відбудеться в червні цього року. Стартова ціна нового седана складе близько 10 тис. євро.


Ескіз нового седана для Росії

У червні 2010 року Volkswagen представить новий седан, вперше в історії марки спеціально розроблений для Росії. Новий автомобіль спроектований з урахуванням кліматичних і дорожніх умов Росії, володіє традиційним для Volkswagen якістю і надійністю і при цьому, завдяки помірній ціновій політиці, розрахований на широкий попит. Дизайн-бюро під керівництвом Вальтера де Сільва створило зовнішність нового седана згідно з оновленим стилем Volkswagen, зокрема, розвиваючи стилістику нового Golf і Polo – стрункий, підтягнутий і динамічний силует.

На російському ринку новий автомобіль буде представлений в декількох комплектаціях. Як оголошувалося раніше, базова вартість новинки складе близько 10 тис. євро.