Як робиться раслабляющий масаж.

10-4-2018

Як робиться раслабляющий масаж.

Розслабляючий масаж – це не тільки приємні відчуття, але і оздоровляющая процедура, яка допомагає відновити енергетичний баланс, поліпшити кровообіг і живлення тканин. Правильна техніка масажу допомагає запобігти дегенеративно – дистрофічні зміни в кістковій тканині, позбавити не тільки від болю в спині, але і від головного болю. Після курсу розслабляючого масажу усуваються набряклість, затискачі в тканинах і запальні процеси, зникають болі і дискомфортний стан, з’являється відчуття легкості. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі body rub massage manhattan.
Релаксуючу дію на рефлексогенні зони допомагає відновити енергетичний потік, пробуджує в організмі прихований потенціал і покращує працездатність швидше, ніж після тривалого сну. Перед тим як зробити розслабляючий масаж спини, слід ретельно підготуватися. Не вийде у пацієнта розслабитися, якщо в кімнаті буде холодно або жарко і душно.
Тому перед сеансом необхідно провітрити приміщення і створити максимально комфортні умови для людини, якій збираєтеся зробити масаж. Залежно від ситуації, можна включити тиху музику для медитації, приглушити світло або запалити ароматичні свічки. Варто відзначити, що аромат повинен бути ненав’язливим і приємним. Заспокійливою дією володіють ефірні масла лаванди, меліси, м’яти, троянди, сандалу, ромашки. Техніка розслабляючого масажу передбачає освоєння спеціальних прийомів і методик.