Як вибрати програматор для мікросхем

7-16-2019

Как выбрать программатор для микросхем
Опис, завдання і вибір інженерного універсального USB-програматора призначеного для програмування мікроконтролерів При розробці електронного обладнання використовується безліч додаткових пристроїв, які допомагають сучасному інженерові якісно і в оптимальні терміни реалізувати проект. Одним з важливих інструментів є пристрій для програмування мікроконтролерів – універсальний інженерний USB програматор. Що таке і як вибрати USB програматор. Ми постараємося відповісти на ці питання. Універсальний інженерний USB програматор – це пристрій, що застосовується для занесення необхідної інформації в постійне запам’ятовуючий пристрій або мікроконтролер. Крім функцій запису USB програматор виконує функції стирання і зчитування інформації з мікросхеми. Крім стандартних режимів читання і запису, багато універсальні USB контролери мають функції захисту від читання, програмування або стирання.
Також хочемо вам порекомендувати программатор для микросхем
Колодку, яка буде вміщати потрібну мікросхему. Апаратні драйвери, які дозволять формувати і зчитувати логічні рівні і складні тактові сигнали.
Здійснюється підтримка всіх сімейств IC (EEPROM, SPI NOR / NAND Flash, паралельна NOR / NAND Flash, мікроконтролери eMMC / eMCP, CPLD, FPGA і т.
Якщо ви збираєтеся купити універсальний пристрій для запису мікросхем, тоді вам буде не зайвим дізнатися про різноманітті інженерних USB програматорів, які існують на ринку. Це пристрої, які програмують і підтримують мікросхеми абсолютно всіх фірм і типів.
Залежно від розв’язуваних завдань розробник електронного обладнання сам визначає тип потрібного USB-програматора. Звичайно ж, чим більш універсальний USB програматор, тим він має складну апаратну реалізацію. Щоб розробити і виготовити програматор для однієї мікросхеми, часто достатньо декількох апаратних елементів, роз’ємів і з’єднань. А от створити універсальний інженерний програматор набагато складніше.
Універсальний програматор повинен мати драйвера для програмування як можна великого типу мікроконтролерів. Приклад універсального інженерного облаштування ви можете побачити в Террател USB програматорі.