Samsung представила на російському ринку Windows-смартфон WiTu Pro

565

Компанія Samsung Electronics представила на російському ринку новий смартфон WiTu Pro під управлінням операційної системи Windows Mobile 6.5.3


Samsung WiTu Pro

Смартфон Samsung WiTu Pro оснащений сенсорним екраном і повнорозмірною QWERTY-клавіатурою, забезпечуючи максимальну ефективність при роботі з електронною поштою або при перегляді інтернет-сторінок.

Samsung WiTu Pro
Samsung WiTu Pro

Пакет додатків Microsoft Office Mobile 2010 дозволить максимально продуктивно працювати з офісними документами на смартфоні Samsung WiTu Pro. У новинці користувачі отримають повний доступ до створенню і редагуванню документів, презентацій і таблиць, а введення даних буде максимально простий завдяки ергономічній конструкції QWERTY-клавіатури. Сервіс Office Communicator Mobile дозволяє управляти переадресацією ділових дзвінків.

Samsung WiTu Pro
Samsung WiTu Pro

Крім того, в смартфоні WiTu Pro встановлений сервіс Cisco WebEx, призначений для проведення онлайн-конференцій та спільної роботи з колегами по всьому світу. Сервіс дозволяє приймати участь як аудіо, так і у відеоконференціях, а також переглядати онлайн-презентації, при цьому обмінюючись повідомленнями зі спікером та іншими учасниками конференції.

Смартфон WiTu Pro також підтримує сервіс Sybase Afaria, який дозволяє встановити безпечне з’єднання з корпоративними програмами та базами даних, дозволяючи працювати в команді з колегами незалежно від їх місця розташування.

З новим смартфоном WiTu Pro користувачі завжди будуть на зв’язку завдяки вбудованим додаткам для роботи з соціальними мережами і мульти-месенджера. Обмінюватися інформацією можна також за допомогою Wi-Fi, Bluetooth і USB-з’єднання.

Крім потужних бізнес-функцій, новинка відрізняється розвиненими можливостями мультимедіа. Зручність прослуховування музики з різними звуковими ефектами і у високій якості забезпечують фірмова технологія Sound Alive і 3,5 мм аудіовихід. А щоб користувачі змогли швидко і легко запам’ятати найважливіші моменти, нові смартфони оснащені вбудованою камерою з автоматичними режимами Face Detection і Smile Shot.

Смартфон Samsung WiTu Pro буде доступний у продажу в Росії в жовтні 2010 року за орієнтовною роздрібною ціною 13 тис. рублів.