LG Viewty Snap – сенсорний камерофон

655

Компанія LG Electronics представила новий стильний камерофон LG Viewty Snap (LG GM360i) з підтримкою роботи в соціальних мережах.


LG Viewty Snap

У повністю сенсорного камерофону LG Viewty Snap (LG GM360i) незвичайний дизайн. Верхня і нижня сторони мають округлу форму. Чорний корпус телефону обрамлений рамкою під метал, яка виступає на нижній і верхній сторонах, якщо дивитися на телефон фронтально. Під 3-дюймовим екраном на панелі з фактурою під зріз розташовуються кнопки «Прийом», «Відбій» і доступ до улюблених програм. На задній глянцевою панелі розташовується вічко камери, облямований фактурним металом.

LG Viewty Snap
LG Viewty Snap

Одна з особливостей LG Viewty Snap (LG GM360i) – 5-мегапіксельна камера з оптикою Schneider Kreuznach і автофокусом, яка дозволяє робити безперервно до 9 знімків. Завдяки технології Optic-all Zoom фотографії виходять ще більш чіткими, ніж при використанні цифрового збільшення. Світлодіодна спалах дозволяє знімати якісні фотографії і відео в різних умовах освітлення. Всі зображення можна редагувати за допомогою вбудованої програми, а також надсилати фотографії друзям і близьким за допомогою MMS.

У камерофоне LG Viewty Snap (LG GM360i) реалізований інтуїтивно-зрозумілий фірмовий інтерфейс від LG, що включає в себе 3 робочих столу – віджети, виклик найбільш часто використовуваних контактів і робочий стіл LiveSquare, розроблений LG. Робочий стіл LiveSquare відображає у вигляді забавних фігурок (людей або тварин) контакти, від яких були отримані виклики і повідомлення. Настроюваний користувальницький інтерфейс LG Viewty Snap пропонує різні стилі оформлення, а також три барвисті теми головного екрана. Можна також вибирати різні віджети для фонового відображення.

Важливою функцією камерофона є підтримка з’єднання з інтернетом, а наявність модуля Wi-Fi забезпечує доступ у всесвітню павутину. Спеціальна програма для роботи з соціальними мережами (SNS) забезпечує роботу в популярних соціальних мережах, що дозволяє завантажувати фотографії на аккаунт і ділитися останніми подіями з численними друзями. Розміри – 108×52,9х11,95 мм, Вага – 95 р.