Які сувеніри привозять з-за океану.

2-26-2019

Які сувеніри привозять з-за океану.

Відгуки на порталі 100 доріг – це цікавий, пізнавальний, інформативний і достовірне джерело для підготовки своїх майбутніх подорожей. Питання, який спантеличує будь-якого туриста – які подарунки і сувеніри купити родичам і друзям під час відпочинку за кордоном. Розповімо, що радять бувалі мандрівники. Мова піде про сувеніри з екзотичних країн. Культура, Традиції, Огляди, Статті по країнам, Шопінг Питання, який спантеличує будь-якого туриста – які подарунки і сувеніри купити родичам і друзям під час відпочинку за кордоном. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі сувениры подарки оптом.
Розповімо, що радять бувалі мандрівники. Мова піде про сувеніри з екзотичних країн. Користуються попитом прикраси з бурштину та напівдорогоцінного каміння ларимар, схожого на світлу бірюзу видобувається тільки в Домінікані. І звичайно, поза конкуренцією чудовий домініканський кави. Його недарма вважають однією з найкращих у світі. Мабуть, самий дорогий сувенір – старовинні іспанські монети, зроблені з срібла.
Їх обов’язково продають з сертифікатом справжності за ціною від $300. Головний місцевий сувенір – «морський кокос» коко – де – мер (Coco de Mer). Це своєрідної форми плід віялової сейшельської пальми. Він складається з двох зрощених округлих часток і схожий на жіночу… п’яту точку. Морським його назвали на Мальдівах, до берегів яких то і справа з боку Сейшел припливали екзотичні кокоси, і аборигени думали, що посеред океану зростає чарівна пальма.