Новий GPS-навігатор Treelogic TL-4307BGF AV

640

Компанія Treelogic представила новий GPS-навігатор Treelogic TL-4307BGF AV. Новинка виділяється висококонтрастним 4,3-дюймовим дисплеєм, підтримкою сервісу пробок, можливістю виходу в Інтернет, FM-трасмиттером, AV-входом.


Treelogic TL-4307BGF AV

GPS-навігатор Treelogic TL-4307BGF AV є продовженням розвитку продуктової лінійки навігаційних пристроїв компанії з 4,3-дюймовими дисплеями.

Яскравий 4,3-дюймовий TFT-дисплей підвищеної чіткості з антибліковим покриттям забезпечує зручний перегляд навігаційної інформації, а підтримка пробок дозволяє в режимі реального часу стежити за ситуацією на дорозі і вибирати оптимальний маршрут. Чутливий сенсорний екран з великими кольоровими іконками оптимізовано для зручності управління, а інтуїтивно зрозуміле меню GPS-навігатора Treelogic TL-4307BGF AV дозволяє максимально швидко налаштувати параметри.

Глянсова передня сторона навігатора декорована рамкою із спеціального матеріалу, що перешкоджає появі відбитків пальців. Задня сторона пристрою повністю виконана з нековзного прогумованого пластика Soft touch, завдяки чому навігатор приємно тримати в руках. Подібне покриття також запобігає вислизанню навігатора з рук і забезпечує тривале збереження привабливого зовнішнього вигляду пристрою.

Вбудований Bluetooth-модуль з підтримкою протоколу DUN дозволяє підключитися до мобільного телефону або комунікатора і використовувати GPS-навігатор Treelogic TL-4307BGF AV як модем для виходу в Мережу. Це робить можливим повноцінне використання онлайн-можливостей навігаційної програми: антипробочного сервісу, моніторингу переміщень автомобіля, автоматичного завантаження оновлень POI і карт безпосередньо в пристрій. Крім того, можливе також використання пристрою для перегляду веб-сторінок. Bluetooth-модуль також перетворює навігатор Treelogic TL-4307BGF AV в hands-free пристрій, забезпечуючи безпеку розмов по мобільному телефону за кермом. Користувач може здійснювати і приймати дзвінки, використовуючи вбудований мікрофон і функцію автоматичної відповіді, імпортувати телефонну книгу з мобільного телефону, набрати потрібний номер прямо з навігатора, отримувати SMS-повідомлення, зберігати історію дзвінків.

Крім того, новинка оснащена FM-трансмітером, який дозволяє відтворювати аудіозаписи, аудіотреки фільмів і голосові підказки навігації через автомобільну акустичну систему, передаючи звукову інформацію на магнітолу по радіоканалу. Доступна також функція стандартного мультимедійного плеєра без використання автомагнітоли автомобіля.

Процесор Mediatek 3351 з тактовою частотою 468 МГц, 64 Мб оперативної пам’яті, а також 66-канальний GPS-приймач забезпечують навігатора Treelogic TL-4307BGF AV високу продуктивність. Точність позиціонування при оптимальних умовах прийому сигналу від супутників становить менш 3-х метрів, однак навіть при несприятливих умовах вона не перевищить 10-ти метрів.

Treelogic TL-4307BGF AV комплектується навігаційними системами останнього покоління – Навітел Навігатор 3.2 Автоверсія, City Guide 3.7 або «Автоспутник Росія 3.2». У комплекті йдуть новітні карти більше 200 міст Росії. Картографічне ПЗ повністю русифіковане і локалізовано та підтримує інтелектуальний пошук точки призначення – за адресою, GPS-координатами, точці POI або синонімів (наприклад, Санкт-Петербург – Пітер). Адресний пошук ведеться з точністю до номера будинку, корпусу і будови.

Крім передвстановленою навігаційною програми і карт, користувач може самостійно додати на SD-карту пристрої одночасно до 4-х навігаційних програм, придбаних окремо (Navitel, CityGuide, Автоспутник, iGO, Ozi Explorer тощо) і вибирати, якою програмою користуватися в тому чи іншому регіоні.

Голосовий штурман підкаже, коли і куди необхідно повернути на автоматично прокладеному маршруті, повідомить актуальну швидкість руху і орієнтовний час прибуття в точку призначення. А потужний динамік (2 Вт) забезпечить чутність при наявності сильних зовнішніх шумів. Особливо складні дорожні розв’язки на карті відображаються в тривимірному форматі (3D). У програмах також реалізовані додаткові навігаційні функції: ідентифікація камер спостереження ДАІ (SPEEDCAM) і можливість завантаження бази корисних об’єктів POI (Points of Interest – АЗС, ГИБДД, кафе, ресторани, мотелі, готелі і т. д.).

Девайс програє музичні файли (MP3) і відео (MP4, MPEG, MPG, ASF, WMV, AVI, MOV, FLV, 3GP), дає можливість перегляду картинок і фотографій (JPG, GIF, BMP, PNG), робить можливим читання електронних текстів з екрану навігатора і пропонує вбудовані ігри.

Для зберігання мультимедійного контенту і навігаційної інформації передбачається слот для карт пам’яті microSD/microSDHC ємністю до 8 Гб. Стандартний роз’єм mini-jack 3,5 мм дає можливість підключити навушники. На корпусі також присутній AV-відеовхід.

Вартість GPS-навігатора Treelogic TL-4307BGF AV становить 4,5 тис. рублів.