Acer Liquid E Ferrari зявиться в Росії

626

У центрах мобільного зв’язку «Зв’язковий» починаються ексклюзивні продажі смартфона Acer Liquid E Ferrari. «Зв’язковий» буде першим продавцем смартфона в світі, а ексклюзивні продажі в Росії триватимуть до 1 жовтня 2010 року.


Acer Liquid E Ferrari

Беськлавіатурний моноблок Liquid E Ferrari на базі ОС Android 2.1 виконаний у витонченому ергономічному дизайні. Майже всю передню панель, його глянсового червоного корпусу займає великий сенсорний екран високої чіткості (WVGA) діагоналлю 3,5 дюйма, а на задній панелі розташований легендарний герб Scuderia Ferrari, зроблений з вуглецевого волокна. Мікрофон апарату виконаний у вигляді «повітрозабірника», що надає смартфону вид потужного гоночного автомобіля.

Acer Liquid E Ferrari
Acer Liquid E Ferrari

Корпорація Acer розробила для Liquid E Ferrari спеціальний інтерфейс, що дозволяє шанувальникам Rossa повною мірою пережити всі незабутні відчуття Гран-прі: фоновий малюнок Ferrari, встановлений на робочий стіл смартфона, зображення і відео на тему Ferrari, спеціальний набір мелодій виклику, в тому числі звук двигуна Ferrari.

Acer Liquid E Ferrari
Acer Liquid E Ferrari

У комплекті з Liquid E Ferrari пропонується компактна бездротова гарнітура з логотипом Ferrari, конструкція якої забезпечує високу якість звуку і дозволяє усувати зовнішні перешкоди. Гарнітура використовує технологію придушення відлуння і автоматичного регулювання рівня гучності для бездоганної якості зв’язку.

Acer Liquid E Ferrari
Acer Liquid E Ferrari

Також в комплекті з Liquid E Ferrari пропонується брендований чохол для захисту смартфона від ударів і пилу.

Acer Liquid E Ferrari
Acer Liquid E Ferrari

Вартість Acer Liquid E Ferrari становить 23 тис. рублів.