Apple, можливо, випустить ігрову портативну консоль-аналог nintendo switch

10

У компанії nintendo, панівної на ринку компактних ігрових консолей, найближчим часом може з’явитися відразу кілька серйозних конкурентів. В кінці поточного року буде випущена ігрова консоль steam deck від компанії valve і, за інформацією інсайдерів, компанія apple веде розробку власної портативної ігрової приставки, що володіє розширеними можливостями підключення периферійних пристроїв.

Інсайдери повідомляють, що майбутня ігрова консоль apple буде використовувати фірмовий процесор apple silicon, що дозволить запускати на приставці популярні ігрові додатки класу ааа, такі як the legend of zelda: breath of the wild і super mario odyssey. Крім того на консолі apple буде передбачена можливість використання ігор, представлених на платформі apple arcade. Непрямим підтвердженням наміру apple виведення на ринок портативних консолей стає також патент компанії від 2019 року на компактний контролер класу joy-con.

На думку інсайдерів, в майбутній консолі apple буде реалізована підтримка фірмової гарнітури доповненої і віртуальної реальності, випуск якої планується найближчим часом. Також інсайдери володіють інформацією, що компанії розробники комп’ютерних ігор вже почали роботу над створенням ігрових додатків, орієнтованих на компактну консоль від apple. За оцінкою фахівців, очікувана ціна майбутньої приставки apple буде перебувати в діапазоні від 449 до 549 доларів.