Опубліковані уточнені технічні характеристики apple watch series 7 (2 фото)

23

Наступне покоління розумних годинників apple було представлено в ході першої осінньої презентації компанії, що пройшла 14 вересня. За традицією розробники не повідомили докладні відомості і технічні характеристики моделей лінійки watch series 7. Однак завдяки інсайдерам в мережі з’явилася внутрішня документація компанії apple, в якій наводиться не тільки розшифровка деяких конкретних відомостей про нові розумні годинник, але і міститься порівняння з більш ранніми моделями смарт годин apple попередніх серій: series 6, series 3 і se.

Досить докладно в опублікованому внутрішньому документі розглянуто питання маси різних моделей годин watch series 7. Наведено дані для маси годин в залежності від модифікації, розмірів циферблата і матеріалу, з якого виготовлений корпус.

Так модель apple watch series 7 з 41 мм екраном і корпусом з алюмінію має масу всього 32 грами. Такого ж розміру годинник в корпусі з нержавіючої сталі має масу вже 42,3 грама, а в корпусі з титану – 37 грам. Для годинника з 45-ти мм екраном і корпусі, виготовленому з алюмінію, маса пристрою складе 38 грам. Для годинника з нержавіючої сталі маса зросте до 51,5 грама, а в титановому корпусі apple watch series 7 матимуть масу 45,1 грама.

Апаратна частина нового годинника працює на процесорі s7 system-in-package (sip), продуктивність якого зросла на 20% в порівнянні з чіпом s5 sip, встановленим в моделі apple watch se. Порівняння з попередньою моделлю apple watch s6 по продуктивності процесорів не наведено. Обсяг постійної пам’яті в годиннику залишається незмінним – 32 гб.

У документі також оголошено, що гучність динаміка в apple watch s7 зросла на 50% в порівнянні з динаміком apple watch se. Час автономної роботи для нових watch s7 – 18 годин, бездротовий зв’язок забезпечується технологіями wi-fi 802.11 b/g / n, bluetooth 5.0. Застосування технології швидкої зарядки дозволить підзарядити акумуляторну батарею моделі s7 на 80% всього за 45 хвилин.