Автомобіль в оренду

3-20-2017

автомобіль в оренду
Сьогодні взяти в оренду автомобіль в Україні стає все простіше, легше і доступніше. У більшості великих міст країни цю послугу вже багато років надає компанія «7cars» https://7cars.com.ua.

У нас є великий досвід роботи не тільки на вітчизняному ринку, але і по всьому світу. Тому, звертаючись до нас, ви отримаєте сервіс світового рівня і найвигідніші умови прокату.

Прокат автомобілів без водія – недорога послуга затребувана. До неї вдаються у багатьох випадках, як місцеві жителі міст, так і приїжджі. Так, власники власних авто можуть взяти на прокат машину, коли особистий транспортний засіб знаходиться в ремонті. Тоді їм не доведеться змінювати звичний уклад життя, і вони зможуть продовжувати вести свої повсякденні справи у звичному режимі.

Прокат автомобілів без водія користується попитом у бізнесменів, підприємців, людей, які ведуть активну професійну діяльність і за родом занять багато і часто їздять по різних містах. Для них прокат авто є актуальною пропозицією, яким вони регулярно користуються. Перед тим, як взяти в прокат автомобіль, людина, природно, шукає найбільш підходящу компанію, послуги якої будуть максимально вигідними і зручними.

Якщо ви звернетеся до нас, ми зможемо вам запропонувати самі привабливі умови оренди авто без водія. По-перше, мережа наших прокатних станцій охоплює велике число великих міст Україні, де ви завжди зможете взяти машину в оренду. Одного разу звернувшись до нас, ви вже будете впевнені в надійності того, що в будь-якому місці, де є наш офіс, ви завжди отримаєте потрібну вам машину. І вам не доведеться щоразу шукати нову компанію в кожному новому місті і вивчати її умови оренди. По-друге, ціна оренди авто у нас економічно доцільна, вигідна і доступна для широкого кола користувачів. У неї вже включені страховки, ПДВ, необмежений пробіг. По-третє, якщо вас цікавить оренда представницьких авто, у нас ви знайдете самі респектабельні машини цього класу, їздити на яких престижно та особливо комфортно.

Ознайомитися з усіма умовами оренди та їх перевагами можна у нас на сайті.
Щоб взяти микроавтобус на прокат в нашій компанії, вам необхідно пред’явити паспорт, водійські права та кредитну картку.
На всі ваші питання вам люб’язно наші співробітники дадуть відповідь по телефону або в офісі.