Canon A2200: компактна 14-мегапіксельна фотокамера

442

Компанія Canon починає продаж нової моделі PowerShot – A2200. Модель PowerShot A2200 є самою компактною камерою серії A на сьогоднішній день. В якості елемента живлення використовується літій-іонний акумулятор. Користувачі можуть вибрати камеру в чорному, червоному, сріблястому або синьому виконанні.


Canon PowerShot A2200

Модель PowerShot A2200 використовує 14,1-мегапіксельний датчик зображення.

У моделb використовується оригінальний 28-міліметровий об’єктив Canon з 4х оптичним зумом і фокусною відстанню 28-112 мм (в еквіваленті 35-мм плівки. Це дозволяє знімати різні об’єкти: від групових фотографій до портретів і великих планів квітів або комах.

У фотокмере встановлюється ЖК-екран діагоналлю 6,8 см (2,7 дюйма) з роздільною здатністю 230 тис. точок для зручного кадрування та перегляду знятих зображень. Інтуїтивний диск вибору режимів на обох камерах забезпечує швидкий і зручний вибір різних режимів зйомки. Зручні екранні підказки допомагають користувачеві розібратися в налаштуваннях камери і дозволяють краще зрозуміти функції апарату в процесі його використання.

Завдяки новому потужному процесору обробки зображень Canon DIGIC 4 модель здатна створювати знімки високої якості.

У камері є режим Canon Smart Auto – повністю автоматичний режим зйомки здатний виявляти до 32 різних сцен, допомагаючи користувачам знімати чіткі і високоякісні фотографії будь-яких об’єктів при будь-яких умовах освітлення. Smart Auto визначає об’єкти в самих різних умовах освітленості – від висококонтрастних портретів з точковим освітленням до заходів, пейзажів і блакиті небес. Відразу після визначення сцени режим Smart Auto автоматично вибирає оптимальні налаштування камери для отримання максимально якісної картинки. Якщо безпосередньо перед зйомкою композиція сцени змінюється, налаштування також моментально змінюються.

Навіть при зйомці рухомих об’єктів режим Smart Auto може використовувати технологію розпізнавання осіб у поєднанні з новою вдосконаленою технологією розпізнавання об’єктів для автоматичного виявлення основного елементу сцени-як людей, так і предметів, і утримувати цей елемент у фокусі до самого натиснення спуску.

При зйомці в умовах, коли використання спалаху не представляється можливим, наприклад у музеї, режим Discreet відключає спалах і всі звуки камери, дозволяючи користувачам знімати сцени без додаткових незручностей для оточуючих. Спеціальний режим Blur Reduction підходить для зйомки в особливо складних умовах слабкої освітленості, коли тремтіння камери і рух об’єкта можуть призвести до розмиття отриманого знімка. Цей режим з низьким дозволом автоматично визначає рух об’єкта і яскравість сцени для зниження розмиття та отримання чітких, контрастних фотографій.

У доповнення до можливостям фотозйомки, у моделі реалізована функція відеозйомки з роздільністю 720p для детальнішої візуалізації сцени.

Також доступний ефект мініатюри, який дозволяє користувачам застосовувати режим зйомки з інтервалами, перетворюючи сцену на мініатюрну масштабну модель.

Для тих користувачів, які віддають перевагу самостійно контролювати деякі параметри зйомки, підійде функція перегляду в режимі реального часу з можливістю ручного управління параметрами яскравості, кольоровості і градації тонів і миттєвого відображення отриманих результатів на екрані перед фотографуванням. На додаток до ефекту мініатюри список доступних творчих фільтрів включає в себе такі ефекти, як «риб’яче око», «надзвичайно насичений» і «ефект плаката». Новий ефект іграшкової камери дозволяє отримувати зображення в стилі ретро, схожі на знімки, зроблені камерою з точковою діафрагмою.

А в монохромному режимі ви можете створювати знімки з використанням ефектів «сепія», «чорно-біла зйомка» та інших монохромних ефектів.