Citroen представив гібридний концепт DS HIGH RIDER

68

Компанія Citroen представила гібридний концепт-кар DS HIGH RIDER. За задумом французів, він стане черговим кроком до формування майбутнього нової лінійки автомобілів DS, призначеної для «досвідченої» публіки.

Citroen DS HIGH-RIDER
Citroen DS HIGH RIDER

Чотиримісне купе DS HIGH RIDER отримало гібридний привід Full Hybrid, в якому поєднані екологічний турбодизель HDi FAP останнього покоління і електропривод типу ZEV (Zero Emission Vehicle), розташований на задній осі. Керуюча система Full Hybrid оптимізує двигуни в режимах одночасної або поперемінної роботи. Електромотор у разі необхідності різкого прискорення може миттєво забезпечити приріст крутного моменту, виступаючи доповненням до дизелю, обертаючому передні колеса. Крутний момент від електродвигуна передається на задню вісь – в цих умовах обидва двигуна діють як єдине ціле.

Citroen DS HIGH-RIDER
Citroen DS HIGH RIDER

DS HIGH RIDER має збільшений кліренс і 19-дюймові легкосплавні диски з косими спицями з «алмазної» гравіюванням. Із зовнішніх особливостей концепту зазначимо вітрове скло, що плавно переходить у дах і збільшує кут огляду по вертикалі; незвичайну конструкції даху, яка покрита спеціальним водовідштовхувальним тканиною і має зсувну секцію, і «золоту фарбу Golden Gloss. Внутрішнє оздоблення машини виконується на замовлення.

Citroen DS HIGH-RIDER
Citroen DS HIGH RIDER

У Citroen особливо відзначають, що DS HIGH RIDER поєднує просторий салон з зовнішньої компактністю: по довжині кузова, як і за показниками місткості, DS HIGH RIDER порівняємо з хетчбеком C4, повідомляє Avto.ru.

Citroen DS HIGH-RIDER
Citroen DS HIGH RIDER