Citroen представив гібридний концепт DS HIGH RIDER

538

Компанія Citroen представила гібридний концепт-кар DS HIGH RIDER. За задумом французів, він стане черговим кроком до формування майбутнього нової лінійки автомобілів DS, призначеної для «досвідченої» публіки.


Citroen DS HIGH RIDER

Чотиримісне купе DS HIGH RIDER отримало гібридний привід Full Hybrid, в якому поєднані екологічний турбодизель HDi FAP останнього покоління і електропривод типу ZEV (Zero Emission Vehicle), розташований на задній осі. Керуюча система Full Hybrid оптимізує двигуни в режимах одночасної або поперемінної роботи. Електромотор у разі необхідності різкого прискорення може миттєво забезпечити приріст крутного моменту, виступаючи доповненням до дизелю, обертаючому передні колеса. Крутний момент від електродвигуна передається на задню вісь – в цих умовах обидва двигуна діють як єдине ціле.

Citroen DS HIGH-RIDER
Citroen DS HIGH RIDER

DS HIGH RIDER має збільшений кліренс і 19-дюймові легкосплавні диски з косими спицями з «алмазної» гравіюванням. Із зовнішніх особливостей концепту зазначимо вітрове скло, що плавно переходить у дах і збільшує кут огляду по вертикалі; незвичайну конструкції даху, яка покрита спеціальним водовідштовхувальним тканиною і має зсувну секцію, і «золоту фарбу Golden Gloss. Внутрішнє оздоблення машини виконується на замовлення.

Citroen DS HIGH-RIDER
Citroen DS HIGH RIDER

У Citroen особливо відзначають, що DS HIGH RIDER поєднує просторий салон з зовнішньої компактністю: по довжині кузова, як і за показниками місткості, DS HIGH RIDER порівняємо з хетчбеком C4, повідомляє Avto.ru.

Citroen DS HIGH-RIDER
Citroen DS HIGH RIDER