Де застосовується двосторонній скотч.

9-14-2018

Де застосовується двосторонній скотч.

Рекомендований до використання при виготовленні зовнішніх рекламних конструкцій, рекламних стендів , приклеювання молдингів, мухобоек, ветровиков, значків, етикеток на автомобілі, вклеювання плат, сенсорних екранів. Призначений для використання в екстремальних умовах. Стійкий до сонця, не втрачає прозорості, не сповзає під впливом тепла, не висихає, стійкий до води. Пеноакриловый двосторонній скотч 0, 5 мм завтовшки – це модифікований акриловий клей в рулоні. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі скотч двухсторонний.
Іншими словами – це спінений прозорий акриловий клей, іноді цю клейку стрічку називають VHB, силіконовий скотч, скотч мармеладка, гелевий скотч. Побажанню клієнта під замовлення може бути виготовлений будь-яка ширина або довжина силіконового скотча. Не стандартні ширини виготовляються протягом 5 робочих днів з моменту оплати замовлення. Особливістю застосування силіконової двосторонньої стрічки 0, 5 мм – це дуже сильна фіксація, і довговічність. Двосторонній силіконовий скотч витримує супер навантаження на відрив і відшаровування, особливий клейовий склад на основі модифікованого акрилу має відносно не високу первинну клейкість.
Призначення силіконового двостороннього скотчу 0, 5 мм. Основне призначення пеноакриловой двосторонньої стрічки – це приклеювання дуже важких конструкцій та експлуатація їх при екстремальних погодних умовах (дощ, сніг, мороз, спека). В основному силіконовий двосторонній скотч застосовують для монтажу букв, вивісок, виробництва різного роду торгового обладнання та рекламних конструкцій, оформлення місць продажів, виробництва триплексу.