Дизайн майбутніх apple airpods pro 2 витік в мережу – що нового?

25

Недавно apple випустила airpods третього покоління. Нові airpods зазнали радикального редизайну, який назрівав з моменту випуску моделі першого покоління. Тепер вони мають вражаючу схожість з airpods pro. Більш того, ходять чутки, що apple скоро представить airpods pro другого покоління.

Згідно з повідомленням macrumors, власне навушники airpods pro 2 збережуть той же дизайн, що і існуюча модель. Видання посилається на неперевірене джерело і наводить зображення нових навушників і їх зарядного кейса.

Схоже, в нових навушниках використовується той же самий дизайн, що включає коротку ніжку, а також ті ж самі силіконові наконечники для вух. Якщо судити по зображеннях, схоже, що apple відмовилася від оптичного датчика.

А ось зарядний чохол помітно відрізняється. З кожного боку від порту lightning в нижній частині зарядного чохла розташовані отвори для динаміків. Згідно з джерелом, це дозволить користувачам відтворювати звук через динаміки зарядного чохла за допомогою програми find my (“локатор”). Крім того, на бічній грані, схоже, розташована металева петля для кріплення ремінця.

Macrumors