Samsung патентує нові навушники galaxy buds з водонепроникним дизайном

9

Компанія samsung, схоже, побачила щось цікаве в концепції навушників, що дозволяють приймати душ або плавати в басейні, не відриваючись від улюбленої музики або подкастів. За даними ресурсу letgodigital, південнокорейський технологічний гігант запатентував новий водонепроникний дизайн для своїх tws-навушників galaxy buds, який дозволить використовувати їх під водою.

Що в патенті

В патенті описується і демонструється шийний ремінець, що з’єднує два справжніх бездротових навушника. Самі навушники мають кілька вбудованих мікрофонів, датчиків і двосторонній динамік. Як і в galaxy buds plus, тут також передбачені сенсорні елементи управління.

Цікаве криється у вищезгаданому шийному ремінці, який представлений у вигляді порожнистої гнучкої трубки і перетворює звичайні навушники в водонепроникні. Найприємніше в цій конструкції те, що вона дозволяє зберігати бездротовий зв’язок. Іншими словами, відкривається можливість проводити вимірювання в режимі реального часу, такі як калорії, імпульс, швидкість і багато іншого.

Для чого це потрібно

Не зовсім зрозуміло, на яку цільову аудиторію розраховує samsung. Якщо мова про пересічних користувачів galaxy buds, то число регулярно відвідують басейн напевно істотно нижче, ніж не роблять цього. Мити голову шампунем в душі, не знімаючи навушників, виглядає дивною ідеєю. А якщо говорити про тренування професійних плавців, то розумні годинник виглядають більш привабливою ідеєю, ніж бовтається на шиї під час запливу елемент.

Одним словом, питань більше, ніж відповідей. З іншого боку, % патентів, реалізованих в реальних пристроях, швидше за все, далекий від цифри 100.