Epson представив принтер з білими чорнилами

413

Компанія Epson представила новий 24-дюймовий принтер Stylus Pro WT7900 з першими в світі білими чорнилом на водній основі, призначений для виконання кольоропроби при виготовленні упаковки і зразків продукції.


Epson Stylus Pro WT7900

Epson Stylus Pro WT7900 відрізняється наявністю удосконалених засобів управління кольором, широким колірним охопленням і точність друку на різних носіях, включаючи гнучкі плівки, папір і металізовані матеріали.

Epson Stylus Pro WT7900 використовує для друку 9-кольоровий набір чорнил Epson UltraChrome HDR, що дозволяє отримувати широкий колірний обхват і точну передачу кольорів. Спеціально для цієї моделі компанія Epson розробила білі чорнило на водній основі з можливістю створення щільних відтінків білого кольору і відтворення накладних елементів пробних відбитків упаковки.

Додаткова система Epson SpectroProofer включає в себе автоматичні засоби управління кольором для надійної і однакової верифікації пробних відбитків, колірної калібрування та сертифікації, створення профілів, відповідності складовим квітам, контролю зміщення кольору і цільових вимірювань. Крім того, в цілях підтримки процесу сертифікації, з допомогою Epson SpectroProofer користувач може роздрукувати кольорову сертифікаційну наклейку, наприклад, трикутник Fogra. Всі перераховані можливості дозволяють інтегрувати принтер Epson Stylus Pro WT7900 в робочі процеси безпосередньо або через віддалене підключення по мережі.

Друкуюча головка Epson MicroPiezo TFP створює мікрокраплі чорнила сферичної форми і забезпечує їх точне розміщення, що дозволяє добиватися високої деталізації і дозволу до 2880 dpi.

Epson Stylus Pro WT7900 володіє високою пропускною здатністю – швидкість друку досягає 40 кв м/год в стандартному режимі.

Epson Stylus Pro WT7900 має також цілий ряд вдосконалених функцій, включаючи вбудовану автоматичну систему різання папери, механізм держателя рулону без валу, автоматичний механізм подачі паперу і автоматичну технологію перевірки дюз, що робить цю модель ідеальним вибором для зручного і швидкого виготовлення пробних відбитків.

Принтер Epson Stylus Pro WT7900 з’явиться на ринку навесні 2010 року. Рекомендована роздрібна ціна на Epson Stylus Pro WT7900 складе близько 360 тис. рублів.