Samsung GT-E2550: компактний слайдер

620

Компанія Samsung Electronics почала продажі на російському ринку нового компактного слайдера Samsung GT-E2550. Телефон є моделлю початкового рівня, але при цьому відрізняється ефектним дизайном і хорошим функціоналом для роботи з соціальними мережами і мультимедіа контентом.


Samsung GT-E2550

Дизайн нового слайдера витриманий в стилі, відповідному лінійці моделей Monte, і характеризується плавними обводами корпусу, якісної фактурою матеріалів і елегантним чорним кольором з глянцевим покриттям. Крім того, тонкий корпус Е2550 має досить компактні розміри, завдяки чому зручно розташований у кишені, сумці або в руці.

Samsung GT-E2550
Samsung GT-E2550

Samsung Е2550 підтримує практично всі популярні формати аудіофайлів. Користувачі зможуть завантажити свою музичну колекцію на карту пам’яті microSD об’ємом до 8 Гб. Технологія SoundAlive забезпечить високу якість звучання композицій навіть з низьким бітрейтом. Також в Е2550 передбачений еквалайзер, що дозволяє налаштовувати звучання в залежності від жанру композиції. Крім того, телефон оснащений повноцінним FM-радіо з розширеними можливостями. Під час прослуховування радіостанцій користувачі зможуть записати улюблені передачі або музику у високій якості. Радіо підтримує RDS-сервіс і автоматичний пошук радіостанцій за допомогою гарнітури.

Samsung GT-E2550
Samsung GT-E2550

Samsung E2550 забезпечений сервісом SNS, що забезпечує миттєвий доступ до відомих соціальних мереж, в тому числі і до Facebook. Сервіс спеціально оптимізований для роботи на мобільних пристроях: прекрасно відображаючи всю необхідну інформацію на екрані розміром 2 дюйми, сервіс SNS дозволяє використовувати весь функціонал підтримуваних соціальних мереж.

Не упустити важливий момент допоможе вбудована 1,3-мегапіксельна камера. Вона дозволяє не тільки робити знімки, але також записувати відео, і після відправляти їх на інші пристрої за допомогою з’єднання Bluetooth 2.1. Також підтримка Bluetooth 2.1 дозволяє підключити бездротову гарнітуру до телефону або передати фото на друк принтера. Можливість підключення через USB 1.1 з’єднання спрощує обмін даними між телефоном і ПК.

Якщо телефон буде загублений або вкрадений, функція Mobile Tracker сповістить про зміну SIM-карти і допоможе повернути пристрій законному власнику. Ще одним цікавим і корисним сервісом є функція «Помилковий виклик». Дозволяє створити імітацію вхідного дзвінка, функція допоможе під цим приводом вийти з будь-якої неприємної ситуації. Для розваги в телефоні також передбачені вбудовані Java-ігри, які допоможуть скрасити довгі хвилини очікування.

На російському ринку компактний слайдер Samsung Е2550 доступний за орієнтовною роздрібною ціною 4 тис. рублів.