Epson випустив нове швидкісне МФУ Stylus Office BX625FWD

213

Компанія Epson представила економічне рішення для роботи з документами будинку й у невеликих офісах – новий багатофункціональний пристрій Epson Stylus Office BX625FWD. Ця новинка володіє не тільки високою швидкістю, але і функцією двостороннього друку.


МФУ Epson Stylus Office BX625FWD

Завдяки широкому вибору роздільних картриджів це багатофункціональний пристрій здатне не тільки впоратися з будь-якими обсягами друку, але і забезпечити значну економію – адже заміні підлягає тільки той картридж, в якому закінчилися чорнило. Додаткову економію забезпечують також картриджі підвищеної місткості та нова система друку.

Epson Stylus Office BX625FWD має цілий ряд корисних функцій:

  • вбудований дуплекс для швидкісною та економічною друку двосторонніх документів
  • факс
  • автоподатчик для швидкого копіювання, сканування і відправки по факсу документів, в тому числі, двосторонніх;
  • мережеві інтерфейси Wi-Fi для роботи з без проводів і Ethernet для використання пристрою з декількох ПК одночасно;
  • практична панель управління;
  • зручний місткий лоток для паперу на 250 листів.

Традиційна для пристроїв Epson стійкість відбитків до води, світла і механічних впливів досягається за рахунок використання пігментних чорнил Epson DURABrite Ultra. Документи виходять з принтера вже сухими, а тексти на звичайному офісному папері не відрізняються від лазерних відбитків: вони не втратять свій вигляд протягом багатьох років і не розмажуться при виділенні тексту маркером.

Програмне забезпечення, що входить в комплект поставки, дозволяє легко редагувати відскановані документи і управляти ними по мережі за допомогою інтерфейсів Wi-Fi і Ethernet.