Prology випустив новий мультимедійний центр із збільшеним екраном ЖК DVS-1440

399

Prology представила автомобільний мультимедійний центр DVS-1440. Новий ресивер відрізняється незвичайним дизайном, розширеним функціоналом і високою надійністю. Оригінальним є рішення інженерів помістити широкоформатний сенсорний РК монітор діагоналлю 4,3 дюйма прямо посередині знімною відкидається передній панелі. Нижня рамка дисплея при цьому трохи видається вниз, виходячи за загальний периметр лицьовій панелі, надаючи т-подібну форму всьому ансамблю. Монітор підтримує роботу в системах кольоровості PAL і NTSC.


Prology DVS-1440

Prology DVS-1440 сумісний з усіма основними аудіо – і видеоформатами, відтворює як CD, так і DVD диски, читає формати MP3, MPEG4 і JPEG. Модель підтримує файлову систему Giga MP3, що дозволяє відтворювати до півтора тисяч MP3 файлів, записаних на DVD диску. Відтворення аудіо/відео файлів можливо як з карт пам’яті SD (для них в ресивері передбачений спеціальний слот), так і з будь-якого носія, сумісний з USB, відповідний інтерфейс знаходиться праворуч від монітора. Високошвидкісний PLL тюнер забезпечує впевнений прийом сигналу і може зберігати в пам’яті до 30 радіостанцій.

У Prology DVS-1440 передбачені широкі можливості для комутації: є лінійний аудіо/відео вхід Mini-Jack на передній панелі, який дозволить підключити зовнішні носії аудіо-і відеосигналу; відеовхід RCA для камери заднього огляду; 2 відеовиходи RCA; 4-канальний аудіовихід RCA й окремий лінійний вихід на сабвуфер. Стандартний роз’єм ISO максимально спростить процедуру підключення і установки Prology DVS-1440 в автомобілі.

Керувати численними функціями цього автомобільного мультимедійного центру можна як з пульта дистанційного керування, так і за допомогою сенсорного меню екрана.

Зовні Prology DVS-1440 виглядає дуже стильно і незвично за рахунок т-подібної форми лицевої панелі та бокових зон, виконаних в колір «металік» з прорізними кнопками управління і енкодером з приємною м’якою підсвічуванням.

Новий автомобільний мультимедійний центр Prology DVS-1440 надійде в продаж в кінці цієї осені.