Far cry 6 на пк і консолях показує однаково високу стабільну продуктивність

11

7 жовтня відбувся реліз відеоігри far cry 6. Ентузіасти вже встигли провести її порівняння на пк, ps5 і xbox series x|s.

В даному випадку комп’ютерна версія гри запускалася на відеокарті nvidia rtx 3080 на моніторі з роздільною здатністю 4k і підтримкою технології amd fidelityfx super resolution (fsr) для масштабування зображення. Разом з трасуванням променів така можливість пропонується тільки на комп’ютерах. На ps5, xbox series і пк бажаючі можуть поставити пакет додаткових текстур вагою 26 гб. Якість зображення трохи покращиться, але на комп’ютері буде потрібно відеокарта з об’ємом відеопам’яті більше 11 гб при використанні цих текстур на високій роздільній здатності.

На playstation 5 і xbox series x гра запускалася з динамічним дозволом 4к на швидкості 60 кадрів/с.за рахунок оптимізації на xbox series s вдалося отримати 1440p/60fps. У всіх випадках швидкість стабільна, хоча відеовставки працюють на швидкості 30fps і трохи гальмують. Комп’ютерна версія гри має переваги у вигляді dxr, кращого відображення, тіней і навколишнього оклюзії.

На playstation 5 відображення виглядають краще в порівнянні з xbox series x|s. Xbox series x має перевагу від трохи більш високого середнього дозволу в деяких ігрових ділянках. Зате на playstation 5 гра швидше завантажується.

На пк гра запускалася з роздільною здатністю 2160p.

Середня роздільна здатність на консолях була близько 1800p, на xbox sx в деяких випадках воно було вище.

На комп’ютерах деякі текстури завантажуються неправильно і відображаються на більш низькій роздільній здатності в порівнянні з консолями.

Тільки версія для пк завдяки технології cas динамічно регулює контраст.

В даний час far cry 6 доступна по всьому світу на пк, ps4, ps5, xbox one, xbox series x|s, stadia і luna.