Автомобільний ресивер Prology MCA-1010U

554

Сімейство автомобільних аудіосистем Prology поповнилося новою моделлю серії MCA, однодиновым CD/MP3 ресивером Prology MCA-1010U.


Prology MCA-1010U

Prology MCA-1010U – головний пристрій стандартного монтажного розміру 1DIN з повністю знімною відкидною передньою панеллю. Ресивер видає по 50 Вт на кожен з 4-х каналів. Високошвидкісний PLL-тюнер здатний запам’ятати до 18 радіостанцій. Якщо які-небудь файли MP3 або WMA містять інформацію ID3, таку як назва композиції, ім’я виконавця, назва альбому, рік видання або коментарі, то вона буде автоматично виводитися на дисплей в циклічному порядку під час відтворення даного треку.

Нова модель вміє «вести діалог» з SD картами, є також інтерфейс USB. На передній панелі розташований лінійний вхід Mini-Jack, так що ви легко підключите будь-який сумісний зовнішній пристрій. Крім цього, у MCA-1010U є стереовихід RCA.

Prology MCA-1010U являє собою класичний варіант надійної і недорогий автомобільної магнітоли, в якій зібрані всі відповідні сучасним вимогам функції і формати відтворення аудіо. Модель виконана в стилі «фьюжн»: на стильного глянцевого передній панелі, за якою ховається дископрийомник, розташувалися органи управління: класичні овальні кнопки з приємним зеленим підсвічуванням, зручний поворотно-натискний енкодер, а також вхід Mini-Jack, слот для карт пам’яті і USB інтерфейс. Строгий інформативний дисплей із зручним індикацією і інформативними символами повідомить про стан ресивера.