Fujifilm випустила 3D-фотокамеру FinePix Real 3D W3

503

Компанія Fujifilm анонсувала випуск 3D-камери FinePix Real 3D W3 з двома CCD-матрицями. Новинка з’явиться у продажу в серпні 2010 року за ціною близько 9 тис. руб.


FinePix REAL 3D W3

Новинка дозволяє записувати 3D-фільми з високою роздільною здатністю. У моделі передбачено новий режим 3D Auto, який робить процес створення 3D-фотографій простим і зрозумілим. Крім того, завдяки підтримці запису стереозвуку камери W3 ви можете додавати до фільму звукову доріжку для додання більшого реалізму. Зображення може відтворюватися на 3D-телевізорі через роз’єм HDMI. У пристрої передбачено: новий процесор RP (Real Photo) 3D HD, висококонтрастний 3D РК-дисплей для перегляду тривимірних зображень. Підтримується можливість макрозйомки, зйомки пейзажів.

FinePix REAL 3D W3
FinePix REAL 3D W3

Для створення об’ємних зображень технологія Fujifilm Real 3D використовує комбінацію з двох об’єктивів, двох датчиків і синхронізованого управління. Процесор 3D аналізує дані, отримані з двох об’єктивів та матриць, і об’єднує два знімки в один 3D-фільм або зображення з високою роздільною здатністю.

Обидва об’єктиви Fujinon оснащені 3х оптичним зумом, що дозволяє створювати 3D-знімки віддалених об’єктів. Корпус моделі виконаний з нержавіючої сталі.

Завдяки наявності двох матриць CCD (з роздільною здатністю 10 мегапікселів кожен) камера дозволяє створювати реалістичні зображення з високою чіткістю. Синхронізовані засоби управління двома матрицями CCD також дозволяють контролювати спуск лівого і правого затворів, забезпечуючи одночасне створення знімків, що запобігає будь-які відмінності між двома зображеннями і надає їм реалістичний 3D-ефект.

На задній панелі камери розміщений 3D широкоформатний РК-дисплей з діагоналлю 3,5 дюйма, що дозволяє переглядати зображення високого дозволу навіть при яскравому світлі. Користувачі можуть відтворювати фільми та фотографії на дисплеї, а також переглядати тривимірні зображення без спеціальних 3D-окулярів.

Цей дисплей виконаний з декількох рядів мініатюрних опуклих лінз, які разом створюють ефект бінокулярного паралакса, завдяки якому і виходять тривимірні зображення. Для підвищення якості зображення дисплей оснащений функцією придушення мерехтіння і перехресних перешкод.

В камері FinePix REAL 3D W3 передбачена можливість зйомки в ручному режимі («M»), у якому користувач самостійно налаштовує витримку і діафрагму. Режим «A» (з пріоритетом діафрагми) дозволяє контролювати глибину різкості зображення, а в режимі «P» (програмний) автоматично задаються параметри витримки і діафрагми.

У фотокамері є 13 сюжетних програм зйомки. Просто виберіть найбільш підходящий режим для знімка – і камера автоматично налаштує необхідні параметри витримки, експозиції і балансу білого, а також визначить чутливість і необхідність використання спалаху.

Функція «Сверхінтеллектуальною» спалах Super Intelligent Flash дозволяє автоматично регулювати яскравість спалаху в залежності від знятої сцени.

У режимі 3D AUTO камера автоматично регулює параметри паралакса (положення двох зображень відносно один одного) для отримання природною і реалістичною глибини зображення. З допомогою важеля регулювання паралакса, що знаходиться зверху камери, користувач може вручну налаштувати параметри паралакса. Переглянувши зображення на РК-дисплеї, ви можете швидко і легко посилити 3D-ефект або відкоригувати невідповідності на першому та другому знімку.