Samsung анонсував Wave 525 і Wave 533 – смартфони на платформі bada

519

Компанія Samsung Electronics оголосила про запуск на російському ринку двох нових смартфонів Wave 525 і Wave 533 на основі відкритої мобільної платформи bada, розробленої компанією.


Samsung Wave 525

З фірмовою платформою Social Hub вся контактна інформація, соціальні сервіси та електронна пошта будуть об’єднані в одному додатку, дозволяючи спілкуватися або ділитися інформацією.

Samsung Wave 525
Samsung Wave 525

Об’єднуючи всі контакти в єдиному просторі, фірмова платформа Social Hub перетворює смартфон в зручний концентратор повідомлень і менеджер облікових записів соціальних мереж, інтернет-месенджерів та електронної пошти. Також в нових смартфонах встановлені спеціальні програми для роботи з Facebook і Twitter, які дозволяють виводити останні оновлення та твіти безпосередньо на робочий стіл пристрою. Крім того, для зручного набору повідомлень в інтернет-месенджері, або електронною поштою в моделі Wave 533 передбачена повноцінна висувна QWERTY-клавіатура.

Samsung Wave 533
Samsung Wave 533

Samsung Wave 525 і Wave 533 відрізняються надійним інтернет-з’єднанням завдяки підтримці Wi-Fi мереж. Сервіс Google Latitude і просунуті можливості гео-теггинга дозволяють залишатися на зв’язку з близькими незалежно від того, де вони знаходяться. З Google Latitude користувачі зможуть оновити свій статус або легко визначити, де знаходяться їхні друзі завдяки інтерактивній карті з інформативними іконками. Функції гео-теггинга дають можливість додавати до фотографій метадані з інформацією про розташування знімка, зробленого на вбудовану камеру, завдяки чому користувачі зможуть легко відсортувати свої фотографії, зроблені під час літньої відпустки або бізнес-поїздки.

Платформа Samsung bada відкриває доступ до величезної бази додатків сервісу Samsung Apps, які можна завантажити як безпосередньо зі смартфона, так і підключивши його до ПК. Велика колекція різних ігор, електронних книг, додатків для роботи з соціальними мережами, навігаційних, а також додатків для бізнесу, здоров’я та моди в магазині додатків Samsung Apps дозволяє користувачам значно розширити функціонал свого смартфона. Крім цього, переглядати бібліотеку додатків або завантажувати великі мультимедіа файли можна за допомогою Samsung Kies, встановленого на ПК. Нові смартфони Wave пропонують користувачам аудіовхід 3,5 мм, інтуїтивне управління музикою та іншим контентом.

Смартфони Samsung Wave 525 і Wave 533 будуть доступні в Росії у вересні за такими орієнтовними роздрібним цінами: Wave 525 — 9 тис. рублів, Wave 533 — 10 тис. рублів.