Highscreen Hippo: планшетний комунікатор з 5-дюймовим екраном

610

Компанія «Вобіс Комп’ютер» оголосила про випуск в Росії гібридного пристрою Highscreen Hippo, яке можна віднести відразу до двох класів – комунікаторів і інтернет-планшетів (планшетних комп’ютерів, MID).


Highscreen Hippo

Highscreen Hippo може працювати в горизонтальному і портретному режимах. У першому випадку модель виступає планшетом, у другому – комунікатором. Виробником Highscreen Hippo є китайська компанія SIM Wireless, яка випускає і попередню модель лінійки комунікаторів Highscreen – Highscreen Nano.

Highscreen Hippo
Highscreen Hippo

Highscreen Hippo забезпечений дисплеєм з діагоналлю 5 дюймів. Highscreen Hippo підтримує роботу в стільникових мережах GSM/GPRS/EDGE і UMTS/HSPDA. Важлива відмінність моделі від деяких планшетних комп’ютерів – відповідний модуль використовується не тільки для передачі даних (як у випадку того ж iPad), але і для «телефонних» функцій. Пристрій дозволяє обмінюватися повідомленнями, дзвонити і приймати дзвінки.

Модель обладнана модулями Bluetooth 2.0+EDR і Wi-Fi (IEEE 802.11 b/g), 5-мегапіксельною камерою з автофокусом і світлодіодним спалахом, приймачем супутникової GPS-навігації, 256 Мб ОЗУ і ПЗУ, а також батареї ємністю 1 800 мАч. Апаратною основою пристрою виступає 800-мегагерцевий процесор Marvell PXA310, ресурсів якого вистачає на відтворення відео в DVD-якості.

Крім сенсорного екрану, в Highscreen Hippo передбачені трекбол і дві апаратні клавіші (не рахуючи кнопок прийому і відбою викликів). При використанні в горизонтальному режимі органи управління виявляються під правою рукою користувача. На корпусі Highscreen Hippo розташовані динамік, мікрофон і роз’єм для гарнітури з діаметром 3,5 мм

Highscreen Hippo працює під управлінням платформи Windows Mobile 6.5.3 Крім базових функцій планшетного комп’ютера і комунікатора Highscreen Hippo можна використовувати в якості автомобільного навігатора. Сенсорний 5-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 480х800 пікселів дозволяє Hippo конкурувати з класичними пристроями цього класу (стандарт для більшості сучасних навігаторів– 4,3-/5-дюймові дисплеї з роздільною здатністю всього 272х480 пікселів). Для Windows Mobile доступні версії більшості популярних навігаційних систем: iGo, TomTom, «Навітел Навігатор», «Сітігід», «Автосупутник», «іДа», «Прогород» і т. д.

Стомиость Highscreen Hippo складе 12 тис. рублів.