LG Optimus Z: новий смартфон на базі Android

556

Компанія LG Electronics оголосила про випуск на корейському ринку нового смартфона LG Optimus Z (LG-SU950/KU9500). Поширюваний через мережі місцевих телекомунікаційних операторів SK Telecom і KT, смартфон Optimus Z, що входить в серію LG Optimus, відрізняється стильним дизайном і новою версією ОС Android від компанії Google.


LG Optimus Z

Смартфон Optimus Z 1-ГГц процесором Qualcomm Snapdragon поставляється з операційною системою Android 2.1, також буде доступно оновлення до версії 2.2 до кінця цього року. До числа передових мультимедійних характеристик відноситься 3,5-дюймовий РК-екран WVGA Hyper HD (800×480 пікселів), мобільне ТБ корейського стандарту T-DMB, 5-мегапіксельна камера, Dolby Mobile і підтримка відео формату DivX. Optimus Z поставляється з двома 1350 мА/год акумуляторами, що забезпечує тривалий час для розмови або мультимедійних розваг. Має товщину всього лише 11,05 мм і унікальний дизайн Z-style, смартфон Optimus Z більш компактний порівняно з попередніми смартфонами LG.

LG Optimus Z
LG Optimus Z

Першим серед корейських смартфонів LG Optimus Z надає функцію On Screen Phone («На екрані телефону»), що дає можливість відображати інтерфейс телефону на екрані персонального комп’ютера (ПК). Підключивши телефон до ПК за допомогою Bluetooth або кабелю для передачі даних, користувач може управляти різними функціями смартфона, включаючи додатки і поштовий клієнт прямо з комп’ютера. Крім того, при цьому можна легко передавати на Optimus Z будь-які документи, фотознімки або музичні файли, збережені на ПК. Більш того, функція Drag & Shake дозволяє користувачам LG Optimus Z обмінюватися файлами між смартфонами шляхом простого струшування телефонів, а функція LG Air Sync дає їм можливість постійно синхронізувати телефон з ПК та іншими мобільним цифровими пристроями.

LG Optimus Z поставляється з більш 100 встановленими програмами, найпопулярнішими в Кореї, серед яких 70 додатків, не доступними в Інтернет-магазині Android Market. Додаткові програми можна завантажити з онлайнових магазинів SK Telecom і KT.