LG випустила домашній кінотеатр з поворотними динаміками

229

Компанія LG Electronic представила компактний багатофункціональний домашній кінотеатр LG HB45E.


LG HB45E

Незважаючи на свою компактність, модель HB45E є повноцінним домашнім кінотеатром з 2.1-канальним звуком і вбудованим плеєром Blu-ray. Ресивер можна розташовувати як горизонтально, так і вертикально – він впишеться в будь-яку домашню обстановку. Найкраще звучання забезпечує потужний сабвуфер і спеціальні поворотні динаміки. Верхню частину кожної фронтальної колонки можна повертати вправо або вліво, домагаючись оптимального звучання в залежності від навколишньої обстановки.

Дві мініатюрні колонки розташовуються на глянцевих підставках, а їх красиві і надійні решітки зроблені з перфорованого металу. Горизонтальна срібна смуга проходить по середині фронтальних колонок і сабвуфера, що додає моделі закінчений зовнішній вигляд в стилі хай-тек.

На додаток до поворотним динамікам для досягнення найкращого звучання домашній кінотеатр LG HB45E оснащений фірмовою технологією обробки звуку – LG Звукова галерея – з сімома режимами налаштування: Natural Plus, Game Equalizer, Night Mode, Clear Voice, Bass Blast, MP3 Up-Scaling і VSM Plus.

Система LG HB45E може відтворювати не тільки Blu-ray, але і великий мультимедійний контент. Сервіс BD Live 2.0 дозволяє отримувати додаткову інформацію, що відноситься до фільмів на дисках Blu-ray.

Функція NetCast відкриває цілий світ розваг. При встановленому інтернет з’єднанні можна отримувати необмежений потоковий веб-контент, в тому числі з YouTube, обмінюватися цифровими фото через Picasa, дізнаватися погоду в будь-якій точці світу через AccuWeather. Система HB45E може також підключатися до комп’ютера або іншим цифровим пристроям, сертифікованим DLNA (Digital Living Network Alliance – Альянс домашніх цифрових мереж) та CIFS (Common Internet File System – Загальна межсетевая файлова система), що забезпечує легкий доступ до фільмів, фотографій і музики з цифрової домашньої бібліотеки, а також їх перегляд на екрані телевізора. Широкі можливості з’єднання доповнюються док-станцією для iPod і iPhone, що забезпечує зручний доступ до музичної колекції на цих пристроях.

Домашній кінотеатр LG HB45E з’явиться в російських магазинах в лютому 2011 року за рекомендованою роздрібною ціною 15 тис. руб.