Verbatim анонсувала надшвидкі зовнішні жорсткі диски

333

Компанія Verbatim анонсувала появу портативних дисків Portable Store ‘n’ Go USB 3.0 і настільних зовнішніх дисків формату 3,5 дюйма USB 3.0, з можливістю супершвидкої передачі даних в 10 разів швидше, ніж USB 2.0.


Verbatim Portable Store ‘n’ Go USB 3.0

Потоки даних через USB 3.0 можуть досягати 4.8 Гбіт/с – це десятикратний приріст продуктивності в порівнянні з існуючими USB 2.0 портами. Для безпроблемного підключення по USB 3.0 накопичувач Verbatim USB 3.0 Desktop пропонується в комплекті з картою PCIe. Зовнішні жорсткі диски Portable Store ‘n’ Go будуть доступні у продажу в кінці червня за рекомендованою ціною 4,2 тис. рублів.

Verbatim USB 3.0 Desktop
Verbatim USB 3.0 Desktop

Зовнішній диск USB 3.0 Portable Store ‘n’ Go виконаний у форм-факторі 2,5 дюйма. Доступні сріблястий і чорний варіанти на 500 ГБ і 1 ТБ відповідно. Розміри USB 3.0 Portable Store ‘n’ Go складають 127x82x20 мм, пристрій важить близько 165 р.

Зовнішній диск USB 3.0 Desktop виконаний у форм-факторі 3,5 дюйма. У комплекті йде USB 3.0 PCIe. Доступний у варіантах 1 Тб і 2 Тб. Накопичувач розміром 202x114x40 мм важить близько 1 кг.

Накопичувачі обох версій – Desktop і Portable USB .0 – комплектуються двома пакетами. Пакет Nero BackItUp and Burn Essentials об’єднує в одній програмі три важливих функції: крім регулярного резервного копіювання всіх файлів і директорій користувач може записати цифрові фотографії, відеоролики або інші дані на CD, DVD або Blu-ray Disc, а також відновити пошкоджені файли з допомогою Nero RescueAgent.

Утиліта Green Button дозволяє знизити споживання енергії та збільшити термін служби накопичувача, переводячи жорсткий диск в режим очікування із зниженим енергоспоживанням. Це відбувається автоматично, через певний проміжок часу, або ж після клацання на піктограмі Green Button на робочому столі.