Nikon анонсував фотокамеру Coolpix S8100 з 10х зум

382

Компанія Nikon оголосила про швидке надходження в продаж фотокамери COOLPIX S8100 в країнах Європи та ПАР. Фотокамера COOLPIX S8100, одне з останніх доповнень лінійки Nikon COOLPIX, оснащена КМОП-матрицею з тиловим освітленням, роздільною здатністю 12,1 мегапікселя і збільшенням 10х. Універсальна фотокамера Nikon COOLPIX S8100 з високою швидкістю відгуку дозволяє робити знімки і записувати відеоролики у форматі Full HD (1080p) навіть швидко рухомих об’єктів.


Nikon Coolpix S8100

Нова КМОП-матриця також забезпечує розширені функції зйомки в умовах темряви. У розширеному режимі «Нічний портрет» , матрицею нічні сюжети і портрети в приміщенні відображаються так само, як їх бачить користувач. При цьому зменшується змазування зображення. У режимі «Нічний портрет» фотокамера робить послідовні знімки окремо об’єкта і фону окремо, потім миттєво об’єднує ці знімки, створюючи яскраві нічні портрети, позбавлені змащування і шуму навіть при ручній зйомці.

Оснащена об’єктивом NIKKOR зі склом ED і 10х оптичним зумом, фотокамера COOLPIX S8100 дозволяє користувачеві наблизитися до центру дії навіть під час запису відеороликів у форматі Full HD (1080p). Для любителів створення сімейного відео у фотокамері S8100 передбачена зйомка у форматі Full HD зі стереозвуком, спеціальна кнопка відеозйомки і оптичний зум з автофокусом під час запису. Крім того, користувачі можуть покращувати записані відеоролики безпосередньо в фотокамері завдяки наявності нової функції редагування або робити фотографії під час запису.

Для фіксації швидкоплинних моментів у фотокамері COOLPIX S8100 передбачена не тільки високошвидкісна зйомка з п’ятьма максимальними дозволами і швидкістю до 10 кадрів в секунду, але і буфер попередньої зйомки, в який записується до двох знімків, зроблених до повного натискання кнопки спуску затвора. Для зйомки надшвидких дій фотокамера в режимі безперервної зйомки «Спорт» може записувати зі швидкістю до 120 кадрів в секунду. Завдяки функції ведення об’єкта фотокамера S8100 автоматично відстежує позначений об’єкт з допомогою активації автофокусування (АФ).

У фотокамері COOLPIX S8100 використовуються чотири технології для створення незмащені знімків нічних пейзажів та портретів в погано освітлених приміщеннях.

Нова система обробки зображень EXPEED C2 забезпечує значне зниження шуму навіть при високих значеннях чутливості. Використовуючи максимальне значення чутливості 3200 одиниць ISO і максимальний розмір зображення (12M 4000х3000), користувачі знімати навіть в умовах темряви або поганого освітлення.

Дві високоефективні функції придушення вібрацій (VR) – зміщення об’єктива і електронний VR – можна використовувати одночасно. Це позбавляє від необхідності використовувати штатив при зйомці в темряві або при максимальному телескопічному положенні об’єктиву з ефективним придушенням вібрацій, рівним збільшення витримки до чотирьох ступенів.

Функція виявлення руху визначає тремтіння фотокамери і рух об’єкта і автоматично виконує коригування, змінюючи значення витримки і чутливості ISO для зниження змащування. Дана функція також зручна для фіксації об’єкта, що рухається.

Фотокамера забезпечує оптимальне управління спалахом відповідно до умов зйомки. В умовах поганого освітлення фотокамера автоматично налаштовує витримку для придушення змащування, спричиненої тремтінням камери, і збільшує чутливість ISO, щоб отримати необхідне значення експозиції тих частин фону, яких не досягла спалах. При зйомці портретів з освітленням ззаду фотокамера автоматично розпізнає людське обличчя і управляє спалахом і фокусуванням для отримання прекрасних портретів.

До інших функцій на основі зниженого рівня шуму і виняткової якості зображення, що отримується за допомогою нової КМОП-матриці, відноситься вдосконалена функція зйомки з освітленням ззаду і функція вбудованого розширеного динамічного діапазону (HDR), які виконують накладення знімків одного сюжету для створення зображення з широким діапазоном тональних деталей.

Фотокамера COOLPIX S8100 допомагає реалізувати можливості фотозйомки за допомогою розширених функцій зйомки і редагування, включаючи новий диск вибору режимів, що зручно розташований поруч зі спусковою кнопкою затвора для швидкого і зручного доступу до режимів зйомки. Фотокамера COOLPIX S8100 також оснащена користувальницьким слайдером, який спрощує настройку яскравості, насиченості і тональність кольору безпосередньо у фотокамері. До інших вбудованих функцій редагування відносяться швидка обробка і D-Lighting, які дають можливість налаштовувати зображення під час перегляду.

До додаткових функцій фотокамери S8100 ставляться 17 сюжетних режимів, включаючи автоматичний вибір сюжету, який автоматично визначає умови зйомки і відповідно змінює настройки фотокамери для отримання відмінних знімків в будь-яких умовах. Для зйомки портретів фотокамера S8100 оснащена системою інтелектуального портрета Nikon, яка об’єднує ряд автоматичних функцій, включаючи функцію придушення ефекту «червоних очей», вдосконалену функцію АФ з пріоритетом особи, функцію попередження про моргання, таймер посмішки і пом’якшення тону шкіри.

Фотокамера COOLPIX S8100 випускається в двох кольорах: червоному і чорному.