Нові неттопи Meijin з DVD-приводом

441

Компанія Meijin оголосила про випуск нового неттопа Meijin з DVD приводом. Новинка увібрала в себе не тільки всі можливості попередніх моделей, але й розширила їх за рахунок наявності знімного DVD-RW приводу і цифрового HDMI-виходу.


Неттоп Meijin

Ці зміни не вплинули на мініатюрність пристрою. Неттоп можна прикріпити за монітор до стандартних отворів VESA (все необхідне є в комплекті поставки). Оптичний привід легко відокремлюється від основного корпусу.

Завдяки інтегрованому графічному адаптеру Nvidia ION неттоп Meijin дозволяє відтворювати відео у форматі Full HD 1080p. Спільне використання процесора Intel Atom (N230) 1.60 ГГц, чіпсета Nvidia MCP7A-ION від компанії Nvidia і жорсткого диска з інтерфейсом Serial ATA 250 ГБ і 2 Гб оперативної пам’яті забезпечує високу продуктивність і стабільність роботи системи. Неттоп Meijin готовий для підключення до бездротової мережі. Крім іншого, новий неттоп володіє значним списком роз’ємів USB 2.0 (6 шт.), DVI, RJ-45, Mic, Audio. Завдяки попередньо встановленою операційною системою MS Windows 7 Home Premium, можна відразу приступати до роботи.