Oregon Scientific випустила Full HD камеру для екстремального відпочинку

493

Компанія Oregon Scientific представила на світовому ринку нову модель екшн-камери ATC9K.

Нова екшн-камера ATC9K Oregon Scientific дозволяє отримувати відео високої роздільної здатності 1080p (1920х1080 пікселів) при швидкості 60 кадрів в секунду з кутом захоплення зображення 130 градусів або фотографії з роздільною здатністю 5 мегапікселів. У пристрої може бути використана карта пам’яті формату MicroSD об’ємом до 32 Гб, що дозволяє знімати відео тривалістю до 4 годин.

ATC9K

Вбудований G-сенсор (акселерометр) вимірює і фіксує прискорення, а при перегляді дозволяє проводити подальший аналіз тренування або змагання. Ця функція виявиться найбільш корисною любителям і професіоналам, які займаються активними видами спорту, де фактор прискорення і можливої перевантаження мають істотне значення, таких як велоспорт, мотоспорт, сноубординг або вейкбординг. G-сенсор фіксує прискорення в різних ситуаціях – при різкому наборі швидкості, різкому гальмуванні, поворотах і швидкісних вирощених.

ATC9K

Нова екшн-камера може бути обладнана GPS-модулем (опціонально), який визначає місцезнаходження, висоту і пройдена відстань, а при відтворенні відео на комп’ютері ця інформація відображається в одному вікні за допомогою накладання на карти Google. За рахунок вхідного в комплект спеціального програмного забезпечення легко імпортувати записане відео і фотографії на комп’ютер зі всією додатковою інформацією, управляти збереженими файлами, створювати бібліотеки, редагувати, викладати готові файли на YouTube. При цьому ATC9K сумісна як з PC, так і Mac, а для зручності до неї додаються USB і HDMI кабелі.

ATC9K

У екшн-камери ATC9K є кольоровий 1,5-дюймовий TFT дисплей, на якому можна переглядати тільки що зняті відео і фотографії, а в комплекті до неї йде пульт дистанційного керування, яким зручно користуватися, коли екшн-камера, закріплена на шоломі, захисних окулярах або кермі.

Завдяки вбудованим мікрофону і динамікам можна записувати і відтворювати природні звуки оточення, в якому проводилася зйомка, або свій власний коментар. Звуковий сигнал затвора і світлодіодний індикатор можуть бути відключені, що буває важливим при зйомках під водою, в печерах або на сафарі. Також в ATC9K є лазерна указка, що показує напрямок об’єктива.

Відмітними особливостями екшн-камер Oregon Scientific є те, що вони задовольняють запити любителів різних екстремальних видів спорту та активного відпочинку. Не стала виключенням і нова екшн-камера ATC9K. Вона зручна у використанні, і за рахунок безлічі різноманітних кріплень її можна закріпити в будь-якому зручному місці – на кермі, захисному шоломі, руці, нозі або спортивному спорядженні – залишаючи руки абсолютно вільними. Опціонально є три додаткових кріплення – на гірські окуляри, кріплення у вигляді присоски і кріплення на кермо гірничого мотоцикла. Корпус пристрою стійкий до ударів і механічних пошкоджень, а також водонепроникний на глибині до 20 м. Все це значно розширює межі використання нової екшн-камери, дозволяючи застосовувати її в абсолютно нових видах активного відпочинку, наприклад, в дайвінге.

Екшн-камера ATC9K, як і попередні моделі, легка, має впізнавану обтічну форму, найкращим чином підходить для зйомки в екстремальних умовах, і компактні габарити (100х44х55 мм).