Новий автомобільний центр розваг – Prology MDD-714S

638

Prology випустила новий однодіновий мультимедійний центр Prology MDD-714S. MDD-714S прочитає і відтворить DVD, CD, MP3, MPEG4, JPEG файли. Відео і фото буду відтворюватися на великому моторизованому широкоформатному РК-дисплеї з діагоналлю 7-дюймовому (177 мм), що працює в системах кольоровості PAL/NTSC/SECAM. Лінійний аудіо/відео вхід Mini-Jack і інтерфейс USB на передній панелі допоможуть центру вважати інформацію практично з усіх сучасних носіїв, будь то MP3-плеєр, мобільний телефон або флешка. За допомогою спеціального слоти ви зможете використовувати і карти пам’яті SD.


Prology MDD-714S

Конструкцією центру передбачена можливість підключення зовнішнього модуля навігації (Prology MDB-20), який прокладе маршрут до пункту призначення.

Крім стандартних кнопок на корпусі, до послуг сенсорна панель з графічним інтерфейсом, тут також передбачена можливість дистанційного керування з пульта. У назві моделі MDD-714S ми можемо помітити букву «S», вона позначає наявність вбудованого інтерфейсу SWC, який використовується для підключення управління мультимедійної системи до резистивним кнопок на кермі автомобіля, що дозволить управляти центром, не відволікаючись від процесу водіння автомобіля.

Модель MDD-714S володіє широкими комутаційними можливостями: 4-х канальний RCA вихід на акустику + окремий вихід на сабвуфер, передбачений один відеовихід RCA, відеовхід для камери заднього огляду, якій дуже зручно користуватися при виконанні таких маневрів, як, наприклад, паралельна парковка або заїзд в гараж.