Packard Bell oneTwo – десктоп-моноблок

421

Packard Bell випустив нові комп’ютери серії oneTwo. Корпус моделей поєднує в собі глянсову чорну і матову білу поверхню з хромованими і сріблястими елементами. Дизайн цих моноблоків відрізняє елегантність і сучасність, підкреслювані чорною глянсовою рамкою з витонченим вигином, на якому знаходяться стереодинаміки. Чотири сенсорні кнопки на рамці дозволяють регулювати гучність та яскравість, а також служать для включення підсвічування клавіатури.

На вибір пропонуються два розміру екрана 21,5 дюйма або 23 дюймів, обидва з форматом 16:9, Full HD (1920×1080) і функціями сенсорного екрану, відповідними стандарту Microsoft Windows 7.

Крім того, що нові комп’ютери Packard Bell oneTwo включають усі вбудовані сенсорні функції Windows 7, для додаткової зручності вони також оснащені Packard Bell TouchPortal і Packard Bell TouchGadgets.

Packard Bell TouchPortal – це стартовий майданчик для ігор з сенсорними додатками Packard Bell TouchGadgets і Microsoft, а також для простого і швидкого відтворення мультимедійних файлів і доступу до додатків Microsoft Touch Pack одним рухом руки.

Packard Bell TouchPortal включає безліч міні-додатків, що дозволяють по-новому поглянути на цифровий світ і пропонує інтуїтивне комплексне рішення для використання соціальних мереж з функцією сенсорного керування.

Packard Bell TouchFriends робить життя цікавішим, дозволяючи весь день безперервно спілкуватися з друзями в соціальних мережах, включаючи Facebook і Flickr.

З допомогою Packard Bell TouchMediaShare ви можете завантажувати фотографії з Flickr і Facebook і миттєво відправляти їх друзям.

MediaShow автоматично знаходить всі фотографії, включаючи зображення ваших друзів, для завантаження на сайти соціальних мереж.

Крім того, тепер ви можете з легкістю управляти розвагами з високою роздільною здатністю.

Одним дотиком до значку Packard Bell TouchMusic включається додаток Media Player, що дозволяє організувати, проводити пошук, грати і слухати музику за допомогою функції «перетягування».

З допомогою Packard Bell TouchMemo ви можете з легкістю намалювати пальцем нагадування, написати замітку чи встановити будильник.

PowerCinema 7 – це сенсорний мультимедійний програвач з функціями редагування і поліпшеною якістю відтворення музичних файлів з високою роздільною здатністю.

Крім дисплея Full HD з форматом 16:9 (дозвіл 1920 x1080), нові універсальні настільні комп’ютери Packard Bell oneTwo включають систему Creative THX TruStudio PC, яка дозволяє відчути себе в центрі подій за рахунок реалістичного 5.1-канального просторового звучання.

У стандартну комплектацію нових комп’ютерів серії Packard Bell oneTwo входить повна версія Adobe Photoshop Elements 8 для редагування зображень.

Для розваг з високим дозволом і одночасного виконання декількох завдань в нових комп’ютерах серії Packard Bell oneTwo використовуються новітні технології Intel або AMD, включаючи новітні процесори Intel Core серії i або останню технологію AMD Vision. Крім того, вони обладнані дискретними відеокартами Nvidia або ATI з підтримкою Microsoft DirectX 10.1 або Microsoft DirectX 11.

Також передбачено 6 портів USB, пристрій для читання карт «5 в 1», вбудована веб-камера, вхідні і вихідні роз’єми для аудіо.

Комп’ютери серії Packard Bell oneTwo з’являться у продажу в Росії восени поточного року за попередньою ціною від 40 тис. руб.