ROCCAT випустив ігрову мишу

429

Компанія ROCCAT представила ігрову мишу ROCCAT Kone. Більшість мишок поставляються з усередненими параметрами, що забезпечують сумісність з максимальним числом килимків. У ROCCAT Kone використовується система трекінг-контролю (TCU), калибрующая миша. Вона зчитує характеристики килимка і передає їх сенсору для ідеальної підстроювання, підтримуючи різноманітні ігрові поверхні без шкоди для точності.

Ігровий сенсор ProAim з роздільною здатністю 3200 dpi і частотою оновлення 7080 кадрів в секунду забезпечує безперебійну передачу рухів миші з максимальним прискоренням 20G. Поєднання часу реакції в 1 мс, частотою опитування 1000 Гц і шести варіантів вибору дозволу (від 800 до 3200 dpi) забезпечує снайперську точність прицілу.

Система підсвічування забарвлює корпус ROCCAT Kone у всілякі відтінки – за кольором на кожен з п’яти світлодіодів, а світлові ефекти роблять миша ще яскравіше. У будь-який момент підсвічування можна відключити. Крім підсвічування, налаштування драйвера включають 8 програмованих кнопок, управління швидкістю колеса прокрутки, а також незалежну налаштування чутливості осей X і Y.

Вбудована пам’ять ємністю 128 Кб вміщує п’ять ігрових профілів – тепер атаки з точністю до мілісекунди і складні послідовності заклинань доступні за одним клацанням миші. Менеджер макросів дозволяє присвоїти кожній клавіші до 512 паралельних і послідовних команд.

Диски швидкої заміни по 5, 10, 15 і 20 грам регулюють вага миші під стиль гри користувача, а ковзаючі властивості роблять ROCCAT Kone безшумною.

ROCCAT Kone з’явиться в роздрібному продажі в серпні за рекомендованою ціною 3,2 тис. рублів.