Новий Android смартфон Samsung Galaxy 3 на російському ринку

371

Компанія Samsung Electronics представила новий смартфон Galaxy 3 (модель GT-I5800) на базі Google Android 2.1, який стане доступний російським користувачам наприкінці липня за орієнтовною роздрібною ціною 14 тис. рублів.


Samsung Galaxy 3

Завдяки передвстановленою платформі Social Hub, що об’єднує в одній програмі всі популярні соціальні сервіси та служби миттєвих повідомлень, користувачі нового смартфона Galaxy 3 будуть завжди в курсі останніх подій. Надаючи можливість інтегрувати онлайн-контакти з записної книгою телефону і значно спростивши доступ до них, платформа Social Hub дозволяє швидко відправити повідомлення своїм друзям, переглянути останні коментарі і події у стрічці, а також завантажити фотографії в альбом. Не пропустити важливу подію або зустріч допоможе вбудована в платформу синхронізація календаря з службами Google або Yahoo.

Samsung Galaxy 3
Samsung Galaxy 3

Samsung Galaxy 3 відрізняється WQVGA тачскрін-екраном з діагоналлю 3,2 дюйма, продуктивним 667 МГц процесором Qualcomm і ємним акумулятором (1500 мА/год), завдяки чому смартфон дозволяє відтворювати відео у форматах DivX, Xvid, MPEG4, Real і WMV. Крім цього, користувачі оцінять музичний плеєр з легкої навігацією по списках відтворення.

Samsung Galaxy 3
Samsung Galaxy 3

Нова модель має ряд інноваційних програмних рішень, серед яких додаток Екран Reality Browser, що дозволяє працювати з контентом доповненої реальності. Заснований на ядрі Google Maps, додаток в режимі реального часу надає інформацію про навколишнє обстановці — достатньо навести камеру на цікавить напрям, вулицю або будинок, і на екрані відображаються іконки, інформують користувача про найближчих ресторанах, барах, театрах, банках і багатьох інших корисних місцях. Смартфон також підтримує ряд мобільних сервісів від Google, включаючи навігаційний сервіс Google Maps, поштовий сервіс Gmail і магазин додатків Android Market. Крім того, Samsung Galaxy 3 характеризується легкою роботою з документами, таблицями та презентаціями завдяки попередньо встановленого пакету програм ThinkFree Office Mobile.

Інтерфейс TouchWiz 3.0 UI легко справляється з багатозадачністю і дозволяє користувачам створювати до семи робочих столів, на які можна встановлювати різні віджети. Крім того, існує можливість викликати деякі команди, просто намалювавши на екрані певний символ. Також в смартфоні використана технологія Swype, що представляє собою принципово новий підхід до введення тексту. Завдяки оптимізованому принципом введення символів дозволяє набирати текстові повідомлення в півтора рази швидше стандартного побуквенного введення.

Підтримка бездротового зв’язку Wi-Fi 802.11 b/g/n забезпечує доступ до мережі зі швидкістю до 74 Мб/сек, а функція AllShare дозволяє по бездротовому зв’язку передавати контент на DLNA-сумісні пристрої.