Розробка веб-сайтів

4-17-2020
Як замовити сайт? - VenWeb - Замовити сайт. створення та підтримка ...

Для цього знадобляться бажання і терпіння, так як розробка веб – сайтів займає багато часу і вимагає чималих зусиль. На перший погляд здається, що все досить просто. Але насправді робота продовжується навіть після того, як ви запустили свій унікальний проект.
У створенні веб – сайтів зазвичай використовують клієнтський JavaScript, призначений для розміщення ефектною анімації, модальних вікон, слайдерів та інших інтерактивних елементів. Навчитися працювати з графічними редакторами (наприклад, Photoshop). При цьому зовсім не обов’язково ставати професійним дизайнером. Також хочемо вам порекомендувати web.push-k.ua

Головне — вміти працювати з готовим макетом проекту, а краще створювати оригінальні макети самостійно. Знати формальний CSS (каскадні таблиці стилів). Це необхідно, щоб зуміти візуально оформити веб – сторінки, а також адаптувати їх під будь-які пристрої і гаджети (від мобільників до телевізорів). З його допомогою ви зможете перенести дизайн проекту з графічного редактора веб – сторінок. Програмісти і верстальники просто зобов’язані знати цю мову програмування.

Її називають програмно – апаратної або адміністративною частиною. Якщо порівняти інтернет – ресурс з звичайним продуктовим магазином, то front – end буде вітриною з різними товарами, а back – end – виробництвом. Фахівці з back – end – розробці називаються веб – програмістами. Існує безліч різноманітних мов програмування, проте веб – програмісту достатньо знати хоча б два: SQL і PHP. Для створення інтернет – проектів на персональному комп’ютері можна також встановити спеціальну збірку: локальний сервер, який доступний для скачування на офіційному сайті розробників. Найчастіше фахівці використовують Open Server (для Windows) або XAMPP, MAMP (для Mac). Інший варіант – зробити віртуальний «движок» самостійно і встановити в нього потрібні компоненти.
Практично всі сучасні фахівці застосовують його для розробки сайтів та веб – сторінок. Більшість інтернет – ресурсів написані саме на ньому.