Samsung анонсував нові фотокамери 2View – ST600 і ST100

392

Компанія Samsung Electronics розширила популярну лінійку фотокамер 2VIEW двома новими 14,2-мегапіксельним моделями – ST600 і ST100.

Нові флагманські моделі лінійки Samsung 2VIEW оснащуються дисплеями на передній панелі більшого розміру, їх діагональ збільшилася до 1,8 дюймів. Крім того, порівняно з попередніми моделями розширилася колірна гамма – ST600 і ST100 доступні в чотирьох стильних колірних виконаннях: яскраво-рожевому, золотом, чорному і фіолетовому. Фотокамери укладені в тонкий компактний корпус з металевим покриттям.

Нові фотокамери з лінійки 2VIEW оснащені високоякісними об’єктивами Schneider KREUZNACH з підтримкою подвійної стабілізації зображення, що забезпечує точний захоплення зображення без змазування. Samsung ST600 відрізняється потужним 27мм ширококутним об’єктивом з 5х, а ST100 є першою камерою з лінійки 2VIEW з 5х і фокусною відстанню 35мм.

ST600 і ST100 забезпечені інноваційною функцією Smart Auto (фото і відео), яка автоматично розпізнає умови зйомки. Користувачеві не доведеться турбуватися про те, що отримане зображення буде розмитим, не в фокусі або дуже темним. Технологія Smart Auto (фото і відео) аналізує ключові елементи композиції, такі, як колір, яскравість, рух, об’єкт зйомки, а потім вибирає відповідний режим зйомки для найкращого результату. Аналогічним способом технологія Smart Auto обирає один з чотирьох режимів зйомки відео, оптимально відображає експозицію і колірний баланс.

Камера пропонує користувачеві можливості, які задіють додатковий фронтальний дисплей: режим автопортрета; режим «Знімок пари», який автоматично робить знімок, якщо в кадр потрапляють дві особи; режим «Діти», який буде привертати увагу дітей різною анімацією і веселими малюнками; а також режим зворотного відліку, який показуватиме візуальну інформацію про залишилися секундах до зйомки на додатковий дисплей. А режим Jump Mode дозволить використовувати цифрові камери ST600 і ST100 для зйомок кадрів в стрибку.

У нових камерах реалізований один з передових користувальницьких інтерфейсів для сенсорних пристроїв — Smart Gesture. Працює в парі з датчиком положення, він дає можливість управляти камерою, просто нахиляючи її або використовуючи жести рук: можна перегортати фотографії, торкаючись пальцем сенсорного дисплея або трохи нахиляючи камеру в різні сторони. Також можна видаляти знімки з бібліотеки, малюючи пальцем на екрані букву «Х» або перевертати зображення, малюючи букву«О».