Gigaset DX800A – новий багатофункціональний телефон для офісу

619

Компанія Gigaset Communications випустила телефон Gigaset DX800A для невеликих фірм і офісів (модель оптимальна для використання персоналом до чотирьох чоловік).


Gigaset DX800A

Багатофункціональність DX800A дозволяє здійснювати дзвінки за допомогою передачі по голосовому протоколу (VoIP SIP), а також через цифрові мережі інтегрального обслуговування (ISDN) або аналогову телефонну лінію. Новий пристрій являє собою універсальне рішення, яке може розширюватися по мірі зростання бізнесу. Gigaset DX800A може спільно використовуватися з шістьма DECT-трубками. Дана модель телефону дозволяє одночасно приймати до чотирьох дзвінків, більше того, до будь-яких трьох номерах можна підключити автовідповідачі. Також існує можливість з’єднання мобільних телефонів і телефонних трубок з базовою станцією через Bluetooth. А функція Link2mobile дозволяє робити дзвінки всередині мобільної мережі, а також приймати дзвінки з мобільного телефону системою DX800A або зареєстрованими телефонними трубками. Завдяки наявності двох перемикаються Ethernet-портів телефон може бути швидко підключений до ПК або мережі Інтернет, що робить можливим оновлення програмного забезпечення, синхронізацію даних і доступ до онлайн-послуг. Телефонна книга розрахована на тисячу контактів, що зберігаються у вигляді візиток, і легко синхронізується з PC або Mac.

Gigaset DX800A
Gigaset DX800A

Для управління Gigaset DX800A передбачена велика клавіатура з п’ятьма навігаційними клавішами. Зручне, інтуїтивно зрозуміле структуроване меню з наочними іконками робить використання телефону гранично простим. 3,5-дюймовий кольоровий TFT-дисплей з роздільною здатністю 320×240 пікселів забезпечує високий рівень чіткості і передачі кольору.

У режимі очікування на дисплеї відображається годинник або заставка з заздалегідь заданих зображень або особистих фотографій користувача, які можуть відображатися на дисплеї в режимі слайд-шоу. Лінії і номери можуть бути легко налаштовані за допомогою веб-інтерфейсу, а налаштування можна зберігати на ПК і при необхідності заново завантажувати їх.

За допомогою Gigaset DX800A можна здійснювати дзвінки через IP або виділену мережу. При підключенні до багатоточковому порту ISDN, він може управлятися як повноцінний ISDN-комутатор з головного ISDN-з’єднання, а також у поєднанні з ISDN/VoIP – маршрутизатором або телефонною системою (з’єднання з внутрішньою шиною S0). Користувачам доступно до десяти номерів мультифункціональної мережі MSN, а для IP-телефонії можна вибрати до шести SIP акаунтів. Одночасно можуть здійснюватися чотири дзвінка. До того ж можна індивідуально призначити до 17 доступних номерів. Функція Link2mobile робить можливими дзвінки всередині мережі мобільного – в тому випадку, якщо мобільні телефони інтегровані в телефонну систему за допомогою Bluetooth. Три автовідповідача дають можливість записати повідомлення з трьох різних номерів тривалістю до 55 хвилин. Більш того, на кожному з автовідповідачів можуть використовуватися індивідуальні голосові і текстові повідомлення. А зручний вбудований таймер дає можливість автоматично перемикатися між повідомленнями і функціями автовідповідача.

Gigaset DX800A може зберігати до тисячі адрес у форматі візиток, кожна з яких містить сім полів: прізвище, ім’я, три телефонні номери, адреси електронної пошти й день народження. Користувач може призначити для кожного контакту фотографію, а також індивідуальну мелодію дзвінка (рингтон). Також можливе призначення окремих рингтонів і фотографій для VIP-контактів. При цьому номер (CNIP) або фотографія (CLIP) дзвонить буде відображено на дисплеї. Адреси можуть бути синхронізовані з PC або Mac за допомогою спеціального програмного забезпечення Gigaset QuickSync, в той час як візитними картками можна обмінюватися допомогою Bluetooth. При з’єднанні з комп’ютером через Ethernet-порт, Gigaset DX800A дозволяє здійснювати автоматичний виклик (з допомогою інтерфейсу CTI), наприклад, з Microsoft Outlook. Інтернет забезпечує доступ до телефонних книг і довідників, завдяки чому дані абонента відобразяться на екрані, навіть якщо вони не були збережені в телефонній книзі DX800A. А шість вільно програмованих функціональних клавіш забезпечують швидкий доступ до часто використовуваних функцій або телефонним номерам.

Технологія HDSP (High Definition Sound Performance), що заснована на стандарті Cat-iq 1.0, забезпечує якісну передачу звуку в широкому діапазоні частот. Внутрішні дзвінки завжди надходять в HDSP-якості. Якщо ж телефони з обох сторін оснащені HDSP-пристроями, то і при зовнішні виклики якість звуку буде таким, як якщо б співрозмовники перебували по різні сторони однієї двері. Завдяки дуплексним функцій гучного зв’язку модель DX800A дає можливість користуватися гучним зв’язком найвищої якості. При цьому живий і природний звук забезпечується об’ємним динаміком базової станції. Поліфонічні мелодії, десять стандартних рингтонів і можливість завантажувати мелодії формату MP3 – все це підходить для потреб професійного та особистого використання.

Завдяки набору різних інтерфейсів модель Gigaset DX800A відповідає всім вимогам комунікацій. У пристрої можуть бути зареєстровані до шести бездротових телефонних трубок, також передбачено підключення аналогового факсу. Два з’єднання з Bluetooth можуть бути використані для паралельної інтеграції до п’яти мобільних телефонів, ПК або Bluetooth-гарнітури. Завдяки функції Link2mobile, дзвінки на мобільні телефони або вихідні дзвінки з мобільних номерів можуть здійснюватися з використанням DECT-телефонних трубок. Сам мобільний телефон при цьому може заряджатися на базі або перебувати в будь-якому іншому місці з хорошими умовами прийому мережі. Якщо телефон з’єднаний з Інтернетом через Ethernet-порт, він дозволяє використовувати додаткові онлайн-послуги – наприклад, RSS-канали, прогнози погоди. Більш того, Gigaset DX800A зможе інформувати користувачів про надходження нових повідомлень e-mail – на дисплеї DX800A і телефонних трубках буде відображатися список отриманих листів, а також ім’я відправника, дата, час отримання, тему та текст повідомлення (у разі необхідності скорочений). За допомогою Інтернет-з’єднання може бути також завантажені необхідні оновлення програмного забезпечення.

Gigaset DX800A створений з використанням передової технології ECO DECT – це означає, що при реєстрації сумісних з пристроєм бездротових телефонних трубок Gigaset споживання енергії знижується на 80%. Якщо телефон не використовується, режим ECO Plus дозволяє звести до нуля випромінювання в період очікування – автоматична деактивація відбувається, якщо в даний момент не підключена ні одна з трубок.

Gigaset DX800A надійде в продаж в січні 2011 року і буде доступний за ціною 10 тис. руб. Система може бути доповнена DECT-трубками Gigaset C59 H, E49 H, S79 H, SL78 H і SL400 H. У разі необхідності дальність дії DECT бази може бути збільшена з допомогою ретранслятора Gigaset Repeater.