Samsung випустив камеру SH100 з Wi-Fi

489

Компанія Samsung Electronics представила цифрову камеру SH100 з підтримкою Wi-Fi. Нова компактна камера Samsung SH100 пропонує користувачам широкі можливості бездротового зв’язку, дозволяючи підключати її не тільки до інтернету, але і до інших пристроїв, що підтримує Wi-Fi і Bluetooth. Наприклад, за допомогою Wi-Fi можна підключити камеру до Android-смартфону Galaxy S і переглядати знімки на його великому екрані у режимі реального часу. Для більшої зручності, використовуючи Galaxy S, користувачі зможуть регулювати зум і активувати затвор безпосередньо зі смартфона, що важливо при зйомці автопортретів і групових знімків. Android-смартфон з GPS також зможе відзначити координати зйомки в метаданих знімка, щоб користувачі змогли сортувати свої знімки не тільки по даті, а й за місцем розташування.


Samsung SH100

Вбудований модуль Wi-Fi в SH100 також дозволяє натисненням всього декількох кнопок автоматично створювати резервні копії ваших знімків на комп’ютер. А підтримка домашніх DLNA-мереж забезпечить трансляцію фотографій і відео на екрані сумісного телевізора високої чіткості.

Samsung SH100
Samsung SH100

Підтримка бездротового з’єднання в Samsung SH100 забезпечує можливість завантаження знімків і відео, соціальні мережі (Facebook, Picasa, YouTube та ін) або відправлення їх по електронній пошті безпосередньо з цифрової камери. Камера надає виняткові мобільні можливості і дозволяє обмінюватися фотографіями без необхідності використання ноутбука або персонального комп’ютера.

Samsung SH100
Samsung SH100

Інженери компанії Samsung використовували свій досвід у розробці смартфонів для створення сенсорного користувацького інтерфейсу Smart Access (UI) для всіх нових компактних камер 2011 року. Smart Access забезпечує легкий і інтуїтивно зрозуміле управління різними функціями, порівнянне по зручності з управлінням у нових смартфонах компанії. Це означає, що і початківці і просунуті користувачі з однаковою легкістю зможуть впоратися навіть з самими складними функціями, просто керуючи ними на великому 3-дюймовому сенсорному екрані. Меню реалізовано в стилі іконок смартфона, що забезпечує швидке налаштування і вибір необхідного розділу.

Samsung SH100
Samsung SH100