Volkswagen випустив спеціальну версію Multivan Edition25

619

Volkswagen Комерційні автомобілі випускає до 25-річного ювілею Multivan спеціальну версію моделі – Edition25. Це спеціальна спортивна модифікація, створена до дня народження бестселера і випущена обмеженою серією.


Multivan Edition25

Спеціальна версія Edition25 створена на базі Multivan Comfortline, але вона ще більш витончена. Модель буде доступна виключно в кольорах: білий «Candy», червоний «Salsa», Сріблястий Metallic, які найбільш вигідно підкреслюють розставлені на машині колірні акценти. Модель легко впізнавана, насамперед, з чорною матовою даху і чорним 18-дюймових легкосплавным дисків. Чорного кольору є ручки передніх дверей та центральної стійки, чорні декоративні елементи в задній частині кузова і на бічних порогах, і чорне матове покриття переднього бампера роблять Multivan Edition25 не схожим ні на один інший автомобіль.

Завдяки регульованим по висоті ергономічним сидінням водія і переднього пасажира і сидінь, в задній частині кузова, які можна зрушувати і регулювати під себе, подорож в салоні Multivan Edition25 так само комфортно, як і в класичному Multivan.

Багатофункціональне шкіряне рульове колесо регулюється по висоті і нахилу, підлаштовуючись під зріст водія. Радіо-мультимедіа система RCD 310 з вісьмома динаміками, серійно встановлювана в даній комплектації, програє файли MP3 і обладнана модулем для цифрового радіоприймання (DAB).

Система контролю бічних перешкод Side Assist розпізнає автомобілі, що знаходяться в

області, критичної для зміни смуги руху. Світлодіодні індикатори в зовнішніх дзеркалах заднього виду з допомогою світлових сигналів вказують водієві на потенційну небезпеку. Система Side Assist і також круїз-контроль, у спеціальній комплектації Edition25 є серійними. Крім того, в пакеті комплектації передбачено автоматичне антиблікове дзеркало заднього виду: якщо фари рухається позаду автомобіля занадто яскраві, воно автоматично затемнюється, тим самим зменшуючи засліплення водія.

Спортивне шасі і посилений стабілізатор поперечної стійкості роблять Multivan Edition25 ще більш динамічним. Для Multivan Edition25 доступно також безліч додаткових опцій, що забезпечують комфорт і безпеку: автомобіль обладнаний протитуманними фарами зі статичним бічним світлом і системою автоматичного включення, індикатор контролю тиску в шинах і датчиком дощу.