Transcend анонсувала елегантну білу колекцію

456

Компанія Transcend Information представила портативний жорсткий диск StoreJet 25D2-W, USB флеш-драйв з висувним коннектором JetFlash 530, захищений і високошвидкісний USB флеш-диск JetFlash 620 і універсальний цифровий музичний плеєр MP330.

Компактний портативний жорсткий диск StoreJet 25D2-W — стильне, захищене рішення. Його білий глянцевий лакований корпус виконаний в класичному стилі продуктів Apple, в результаті чого диск буде добре виглядати поряд з будь-яким комп’ютером Mac. StoreJet 25D2-W повністю сертифікований для використання з будь-якими системами Mac і несе наклейку Compatible with Mac OS X, що позбавить користувачів Mac від додаткових турбот.

Компанії Transcend JetFlash 530 оснащений зручним висувним USB-коннектором і позбавлений ковпачка, що захищає флеш-драйв і збережені на ній дані. Накопичувач доступний в п’яти яскравих колірних варіантах, виконаний в глянсовому тонкому білому корпусі і включає LED-індикатор, який світиться під час передачі даних.

Стильний білий JetFlash 620 не тільки передає дані з ультрависокої швидкістю до 32 Мб/с, але і комплектується ексклюзивним ПО компанії Transcend – JetFlash SecureDrive, яке допомагає користувачам захистити свої конфіденційні відомості. Вони зберігаються в організовується на флеш-драйві спеціальної області, яка захищається паролем. Файли в області недоступні нікому, крім власника флеш-драйву. Все, що для цього необхідно зробити — лише одного разу створити цю область і встановити на неї пароль.

Цифровий музичний плеєр MP330 компанії Transcend підтримує формат FLAC (Free Lossless Audio Codec), MP3, WMA, WAV і захищені музичні файли WMA-DRM10, а також включає функцію запису музики через line-in. З допомогою цієї функції на плеєр можна зберегти аудіо з зовнішнього джерела, наприклад, з CD-плеєра.

Плеєр виконаний в елегантному корпусі і оснащений знімною спортивної кліпсою, що дає можливість більш різноманітно використовувати MP330.