Skoda представила Fabia RS і Fabia Combi RS

594

Skoda Auto представила на Женевському автомобільному салоні нові Fabia RS і Fabia Combi RS ? спортивні автомобілі, які стоять в одному ряду з Octavia RS.


Skoda Fabia RS

Вперше в автомобілях марки Skoda застосовується чотирициліндровий бензиновий двигун з подвійним наддувом. При досить скромному робочому обсязі в 1,4 л потужність цього мотора становить 180 л. с. Цього показника вдалося досягти завдяки застосуванню передової технології: у двигунах Fabia RS і Fabia Combi RS використовується і компресор і турбіна одночасно. Максимальна швидкість моделей – 224 км/ч (226 км/год у Combi), розгін до 100 км/год за 7,3 секунди. При цьому силові установки мають паливною економічністю і екологічністю (витрата складає всього 6,4 л на 100 км).

Skoda Fabia RS
Skoda Fabia RS

Обидві версії спортивної Fabia відрізняються привабливим дизайном переднього бампера з вбудованими протитуманними фарами, які додатково можуть бути оснащені поворотними модулями і світлодіодними лампами для їзди в денний час доби.

Спортивні налаштування шасі в поєднанні з ESP (системою підтримки курсової стійкості), ABS (антиблокувальною системою гальм) і ASR (антипробуксовочной системою) сприяють високим динамічним показником і безпечної їзди. В крутому повороті нова система XDS (електронне блокування диференціала передніх коліс) автоматично пригальмовує внутрішньо переднє колесо для того, щоб збільшити тягове зусилля на зовнішньому колесі. Таким чином, вдалося істотно поліпшити характеристики керованості. Перерозподіл тягового зусилля сприяє тому, що автомобіль впевненіше і швидше проходить повороти. Датчик тиску в шинах і асистент рушання на підйомі, що входять в базову комплектацію автомобіля, забезпечують більший комфорт і безпеку під час руху.

Skoda Fabia RS
Skoda Fabia RS

Спортивні сидіння з логотипом RS, які встановлюються на Fabia RS і Fabia Combi RS, регулюються по висоті. Триспицеве шкіряне кермо опціонально може бути оснащений підрульовими пелюстками перемикання передач роботизованої коробки DSG з подвійним зчепленням. Кермо регулюється як по висоті, так і по вильоту, так само як і всі керма, встановлювані на інші версії Fabia.
Російська прем’єра Fabia RS відбудеться на Московському автомобільному салоні в серпні 2010 року.