Skyrim продадуть ще раз

13

Здається мем про «купи skyrim вийшов з-під контролю. Або ж автори, навпаки, в курсі про нього і використовують на повну котушку. Судячи з реакції гравців у них, вийшло знову привернути до легендарної гри увагу, зробивши такий гучний анонс на що проходить зараз виставці quake con.

Звичайно, skyrim видавали багато разів, що і викликало народження того самого мема про «купи skyrim». Спочатку гру випустили в комплекті з усіма раніше вийшли доповненнями, а потім вийшла skyrim special edition. У цій версії гравців вже чекала поліпшена графіка, вбудована установка модифікацій.

А що ж сталося зараз? ситуація приблизно схожа. Вийшли playstation 5 з xbox series, і їх власники не отримають можливості пограти в такий культовий проект крім зворотної сумісності. І саме тому на світ з’явиться нове видання, іменоване anniversary edition.

Крім очевидної працездатності гри на нових консолях вона отримає підтяжку графіки і деякі нові можливості. У їх число входить рибалка і додавання в комплект деяких модифікацій від фанатів. Реліз відбудеться 11 листопада на всіх актуальних платформах. Власники special edition на пк отримають anniversary edition абсолютно безкоштовно.