Смарт-окуляри eyewear 3 від huawei будуть офіційно представлені 23 грудня (2 фото + відео)

28

У найближчий четвер китайський високотехнологічний гігант проведе велику презентацію, в ході якої буде показано кілька нових гаджетів, в тому числі смартфон – » розкладачка ” huawei p50 pocket, бездротові навушники huawei freebuds pro і смарт годинник huawei watch d, здатні вимірювати тиск.

Однак компанія huawei безперервно розширює перелік новинок, які будуть представлені публіці, і опублікувала тизер ще одного пристрою – розумних окулярів huawei eyewear 3.

Відомостей про наступне покоління смарт окулярів huawei поки небагато. Виходячи з короткого рекламного ролика можна припустити, що модель буде випущена в декількох модифікаціях, скла будуть знімними, а акустика з сенсорною панеллю управління гучністю буде вбудована в дужках, безпосередньо біля вуха користувача.

Pic.twitter.com/lh2hgvq5iw

— teme (@rodent950) december 16, 2021

Працювати нові окуляри будуть під операційною системою harmonyos. Час автономної роботи складе від 5 до 7 годин. Попередня модифікація окулярів huawei eyewear 2 в даний час продається за ціною від 360 доларів. Можна припустити, що ціна новинки буде дещо більшою.