Treelogic Lecto: пристрій для читання електронних книг

484

Компанія Treelogic представила пристрій для читання електронних книг Treelogic Lecto. Новинка виділяється 6-дюймовим екраном на основі технології E-Ink Vizplex останнього покоління, підтримкою великого набору графічних і текстових форматів, вбудованим MP3-плеєром.


Treelogic Lecto

Рідер відтворює 18 форматів електронних книг, документів і текстових файлів (TXT, PDF, EPUB, RTF, TCR, PDB, PRC, MOBI, OPF, OEB, FB2, DJVU, IW44, IW4, DJV, HTM, HTML, CHM), а також 5 форматів зображень і фото (JPEG, PNG, TIF, GIF, BMP). Крім того, підтримується відтворення музики у форматі MP3 (32~384 Кбіт/сек).

Treelogic Lecto
Treelogic Lecto

Для більш комфортного і приємного читання в рідері Treelogic Lecto реалізована можливість зміни стандартних налаштувань, що дозволяє налаштувати систему на свій смак. Зокрема, можна змінити тип і розмір шрифту збільшити / зменшити текст або зображення, вибрати найбільш відповідну орієнтацію сторінки (книжкова або альбомна) або прослухати музику у фоновому режимі.

Treelogic Lecto
Treelogic Lecto

Чорне покриття лицьової сторони пристрою обрамляється вставкою з металізованого пластику кольору синьої сталі. Задня сторона повністю виконана з прогумованого пластика Soft touch, приємного на дотик і здатного запобігти випадкове вислизання рідера з рук.

Treelogic Lecto
Treelogic Lecto

Дисплей Treelogic Lecto виконаний за технологією «електронного чорнила» E-Ink Vizplex, його діагональ 6 дюймів. Екран здатний відображати текст і зображення, використовуючи 16 градацій сірого кольору з роздільною здатністю 600х800 пікселів. Завдяки дисплею, побудованому на технології E-Ink останнього покоління, модель Treelogic Lecto дозволяє значно знизити енергоспоживання. Крім того, екран відображає інформацію з більшою контрастністю, білизною і швидкістю промальовування зображення, забезпечуючи максимально комфортне читання. Такі характеристики дають можливість читати електронні книги, немов з аркуша паперу, з чіткістю тексту навіть кращою, ніж при денному світлі.

Крім енергозберігаючого дисплея, новинка оснащена літій-полімерним акумулятором підвищеної ємності, що дозволяє перегорнути більше 15 тис. сторінок тексту на одному заряді батареї. Зарядити акумулятор пристрою можна як від домашньої електромережі, так і через інтерфейс USB 2.0.

Пристрій побудований на базі процесора Samsung ARM 9 Core, що працює на частоті 400 МГц, оснащений 64 Мб пам’яті для системних потреб і працює під управлінням операційної системи Linux 2.6. Для зберігання книг, музики та фото передбачена карта пам’яті microSD об’ємом 4 Гб, яка йде в комплекті. Проте цей обсяг може бути збільшений до 32 Гб за допомогою флеш-карт формату microSD, придбаних окремо. Роз’єм для карт пам’яті додатково захищений гумовою заглушкою.

Електронна книга Treelogic Lecto компактна (185x122x9,5 мм) і важить 222 р. Новинка оснащена стандартним 3,5-міліметровим роз’ємом для підключення навушників. Для більшої зручності в комплекті за замовчуванням поставляються вставні навушники.

Рекомендована вартість Treelogic Lecto становить 8 тис. руб.