Treelogic випустив новий GPS-навігатор TL-5006BF AV

380

Компанія Treelogic представила новий GPS-навігатор Treelogic TL-5006BGF AV. Новинка виділяється висококонтрастним 5-дюймовим дисплеєм, AV-вхід, Bluetooth-модулем, підтримкою сервісу пробок, можливістю виходу в Інтернет, FM-трансмітером.


ысокочувствительный 66-канальний GPS-приймач забезпечують GPS-навігатора Treelogic TL-5006BGF AV

Корпус навігатора повністю виконаний з прогумованого пластика Soft Touch, завдяки чому пристрій приємно тримати в руках.

Глянсова лицьова сторона прикрашена металевою рамкою кольору анодованого металу, що надає суворому увазі GPS-навігатора витонченості.

Велику частину лицьової сторони пристрою займає яскравий 5-дюймовий TFT-дисплей підвищеної чіткості з роздільною здатністю 480х272 пікселя.

Вбудований Bluetooth-модуль з підтримкою протоколу DUN дозволяє підключитися до мобільного телефону або комунікатора і використовувати GPS-навігатор Treelogic TL-5006BGF AV як модем для виходу в Мережу. Це робить можливим повноцінне використання онлайн-можливостей навігаційної програми: антипробочного сервісу, моніторингу переміщень автомобіля, автоматичного завантаження оновлень POI і карт безпосередньо в пристрій. Крім того, можливе також використання пристрою для перегляду веб-сторінок. Bluetooth-модуль також перетворює навігатор Treelogic TL-5006BGF AV у зручний hands-free пристрій, забезпечуючи безпеку розмов по мобільному телефону за кермом. Користувач може здійснювати і приймати дзвінки, використовуючи вбудований мікрофон і функцію автоматичної відповіді, імпортувати телефонну книгу з мобільного телефону, набрати потрібний номер прямо з навігатора, отримувати SMS-повідомлення, зберігати історію дзвінків.

Крім того, пристрій оснащений FM-трансмітером, який дозволяє відтворювати аудіозаписи, аудіотреки фільмів і голосові підказки навігації через магнітолу по радіоканалу. Доступна також функція стандартного мультимедійного плеєра без використання магнітоли автомобіля.

Потужний процесор Mediatek 3351 з тактовою частотою 468 МГц, 64 Мб оперативної пам’яті, а також високочутливий 66-канальний GPS-приймач забезпечують GPS-навігатора Treelogic TL-5006BGF AV високу продуктивність.

Голосовий штурман підкаже, коли і куди необхідно повернути на автоматично прокладеному маршруті, повідомить актуальну швидкість руху і орієнтовний час прибуття в точку призначення. А потужний динамік (2 Вт) забезпечить хорошу чутність при наявності зовнішніх шумів.

Девайс програє музичні файли (MP3) і відео (MP4, MPEG, MPG, ASF, WMV, AVI, MOV, FLV, 3GP), дає можливість перегляду картинок і фотографій (JPG, GIF, BMP, PNG).

Для зберігання мультимедійного контенту і навігаційної інформації передбачаються слот для карт пам’яті microSD/microSDHC ємністю до 8 Гб. Стандартний роз’єм mini-jack 3,5 мм дає можливість підключити улюблені навушники.

Рекомендована роздрібна ціна пристрою становить 6 тис. рублів.